Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós kisfiamnak adhatok már...

8 hós kisfiamnak adhatok már krumpli levest és ilyeneket? Persze összetörve a zöldségeket benne, és szalámit, májast, stb. ,?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
A szalámit és a májast kicsit korainak tartanám még egy 8 hónapos babának. Te készítenéd? Mert a bolti teles-tele van midennel, aminek semmi köze a májhoz. A krumplilevest szerintem nyugodtan próbáld meg.
2009. okt. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a szalámi még túl fűszeres neki,a leves mehet hát ha a májkrémet te csinálod akkor az is,bár lehet hogy én vagyok túl óvatos.
2009. okt. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Házi szalámink van, és a májast is én csinálnám.
2009. okt. 21. 20:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

gyenge krumplilevest igen, habartat, amiben a hagyma egészben főtt. Ecet ne legyen benne! Bolti májast, szalámit ne adj még, nagyon sok pácsó van benne, nem jó neki még. Te megdinsztelhetsz hagymán fél kiló májat és összekevered (habosra) egy tört krumplival, majorannával, kicsi vajjal hogy megkösse. Ebből vegyél ki neki, s a családnak még sózd borsod. Nagyon jó!


Minden ételt csak pici sóval főzz, vegyél ki neki, s utána még a családnak utánasózhatod ha kell!

Borsot, paprikát mustárt ecetet ne adj még neki, és olyat se amibe dekaszám öntöd a cukrot!


Babot se adj még!


bazsalikom, majoránna, kömény finoman adagolva mehet.

2009. okt. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A szalámival még várj 2-3 hónapot. Az kicsit erős még!
2009. okt. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
krumplilevest ( ha nem túl fűszeres) zöldséggel nyugodtan. Bolti szalámival és májassal két éves korig is várnék, ha házi, azt előbb odaadnám, de azokkal is megvárnám, míg egy éves kor körül lesz.
2009. okt. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!