Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó a Milupa milumil 1-es tápszer?

Jó a Milupa milumil 1-es tápszer?

Figyelt kérdés
2008. jún. 26. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam Milupa Miluma HA Start 1-et eszik. Nem tudom, erre gondoltál-e? Nekünk bevált. Minden nap van kaki, soha nem volt hasfájós!

18 hetes most a kisfiam. :)

Jó babázást!

2008. jún. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem tudom magyarorszägon létezik e de az aptamil a legjobb tejecske babäknak!én svàjcban lakom,és azt adjuk a babànknak.az orvos ajänlotta itt is hogy a legjobb tàpszer.tényleg nagyon jo ,és ellentétben a többi tépszerrel,ez nem keserü,és imädja a picim,és borzalmasan sok vitamin van benne..ajànlani tudom csak.tényleg jo!
2008. jún. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez van, De az első hozzá szólohoz képest nekünk nagyon fáj a hasi tőle. A kislányom 2 hónapos, így el kezdtem adni neki az őszibarackot turmixolva, meg a levét is , és azóta van minden nap kaki. Ha nem kap barackot 2-3 nap is eltelik kaki nélkül.Azonkívűl ez a legjobb, a humanna az még rosszabb és hígabb is.
2008. jún. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos csak 2naponta kakil a babám, és sokat erőlködik, a Humana-ról tértünk át a Milupa milumil-re. Szabad neki barackot adni???
2008. jún. 26. 21:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!