Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen az éjszakai evéskor?

Miért ilyen az éjszakai evéskor?

Figyelt kérdés
Két hónapos babám éjjelente egyszer kelt felt enni három óra körül. Az utóbbi napokban amikor felébred, míg elkészítem a tápszert addig a cumit a szájába adom és visszaalszik, nem eszik. Egyik nap igényli a kaját másik nap nem. Ha annyira éhes lenne, gondolom nem aludna vissza a cumin. Tanácstalan vagyok, most akkor megetessem, felkeltsem ha elalszik, és adjak neki enni vagy hagyjam aludni? Ez így elég rendszertelen, hogy egyik éjjel eszik a másik éjjel nem. Nem tudom mit csináljak. Nappal 3 óránként kap, azzal jól el van. Vacsora 8 óra körül van, és ha az éjjel kimarad, akkor a következő kajcsi reggel 7 óra. Tanácsot kérek!
2009. okt. 21. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyd aludni. Ha felébred, akkor is várj egy kicsit, hátha csak megszokásból ébred. Lehet, hogy 5 perc múlva magától visszaalszik és 1 hét múlva már nem is ébred fel.
2009. okt. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, szerintem is ezt kellene tennem. köszi
2009. okt. 21. 18:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!