Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek jó a járóka?...

Szerintetek jó a járóka? Kinek milyen vált be?

Figyelt kérdés
Első babánknál nem volt, mert igérte egy rokon, hogy ő ad, mi ne vegyünk.De mire megkaptuk, már 8 hós volt a kicsi és akkor már nem szokott bele. 5 hósak vagyunk.
2009. okt. 21. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a hagyományos fából készült négyszögletes volt...

Úgy voltam vele, hogy minél nagyobb legyen, legyen helye a gyereknek kúszni, mászni, forogni...


Persze, attól is függ, hogy mennyi helyetek van, mert kicsi lakásban az összecsukható kerek-hálós praktikusabb (csak ez a gyereknek elég szűk, a háló sem valami jó, mert nem tud stabilan belekapaszkodni).

2009. okt. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Háát.. egy 5 hónapos baba, aki megszokta, hogy "övé a világ", nem biztos, hogy díjazná a járókát. Nálunk a 2 nagyobbnak volt, de nem szerettek benne lenni, így csak játéktárolásra használtuk. A két kicsinek már nem is vettem. Arra a kérdésre, hogy jó-e, kétféle választ fogsz kapni: van aki el se tudja nélküle képzelni, a másik csoport meg nem szereti. Bizonyos szempontból jó,pl. ha ki kell szaladnod valamiért és ne maradjon a baba egyedül, felügyelet nélkül..de ez másképp is megoldható.. Ha amellett döntesz, hogy veszel, legjobb, ha egy tágas, fa járókát veszel,mert abba bele tud kapaszkodni, fel tud majd benne állni és lesz benne elég hely is, hogy játszani tudjon benne.
2009. okt. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Vettem!!! Fa járókát, mert a hálósban elképzeltem magam, s olyan volt, mintha halként kifogott volna egy halász...:-) Meg kicsinek is találtam.

Eddig szeret benne lenni, jókat ficánkol és nevetgél benne!A játékaival jól elvan, nagyon tágas. Nem bántam meg.

Köszi a válaszokat!

2009. okt. 29. 14:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!