Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az nem gond, ha 8 hónapos...

Az nem gond, ha 8 hónapos babám most kezdi el a tápszert?

Figyelt kérdés
Eddig anyatejes volt, de mióta hozzátáplálom elapadt a tejem. Viszont reggel meg este vacsi után még azt kéne adjam, ezért kiváltottam tápszerrel. Nem gond, hogy azt kap és nem valami mást? mondjuk tejpépet. Bár nem tudom vane köztük különbség.
2009. okt. 21. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem már ne adjál a babádnak tápszert.

A tejpép tökéletes meglátod imádni fogja,csak cserélgesd az ízeket.És adjál neki gyümilevet,vízzel higítva.Így a +folyadékpótlás is meg lesz oldva.Jó babázást.

2009. okt. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az enyém hat hónaposan kezdte el a tápszert, igaz én csak egyszer adok neki, este. ébredés után joghurtot kap.

kap tejpépet is napközben. fél liter tejalapú legyen meg, az a lényeg. én sem akartam tápszert adni neki, de mivel tehéntejet nem lehet, tejalapúra meg szükség van, kecsketejet nem tudok beszerezni, így hát maradt a tápszer.

2009. okt. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 9 hónaposan kezdtem anyatej mellé tápszert adni, 10 hónapos kora óta már nincs anyatej. Ha már nincs anyatej,én inkább tápszerpárti vagyok, mint tejpép. Tejpépet kanállal kell adni, azt este az álmos babámba sehogyse tudnám belediktálni, viszont a tápszert cumisüvegből elszopizza.

1 éves korig kell vagy anyatej vagy tápszer. Tejpép max uzsira vagy tízóraira.

Én váltogatom a tápszereket, 3-ast veszem, mindig amelyik akcióban van (milupa gyümis, humana banános, mildibé, nestlé)

2009. okt. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem cumisüvegezett,mostmár ne szoktasd rá,a tejpép teljesen megfelel .A lányom 10 hónaposan szokott le ciciről.Én nem adtam tápszert,pláne,hogy evett joghurtot,sajtot,túrót.Mostmár 1 éves,tejpép a vacsi és nagyon szereti.
2009. okt. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!