Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok a babámnak a lent...

Adhatok a babámnak a lent leírt módon elkészített brokkoliból?

Figyelt kérdés

8 nap múlva 9 hónapos lesz. Nem hajlandó a ciciről lemondani, így még étkezést nem váltottunk ki, csak kóstolgatunk. Egyre inkább érdeklődik viszont az után amit mi eszünk, hát gondoltam megpróbálok úgy főzni, hogy mindketten jól járjunk.

Vöröshagymát és fokhagymát megpároljuk, hozzáadunk darált húst, sót. Amikor már megpuhult a hús, tejfellel összekeverjük, és megpárolt rózsáira szedett brokkolival összerétegezzük. A tetejére tejfelt és sajtot teszünk. Eredetileg karfiollal készül, de kaptam egy fej brokkolit, szerintem azzal is jó lehet.

Húsit, brokkolit, sajtot már kapott, hagymát, tejfölt még nem. Ha csak alig sózom meg, akkor adhatok neki belőle.


2009. okt. 21. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon sok babakajában van hagyma, azzal nem lesz gond, az én lányom nagoyn szereti. Én speciel tejfölt csak a tetejére tenném és abból csak nagyon keveset adnék neki, bár ha a sajttal nem volt gond akkor szerintem a tejföllel sem lenne. Csak kevés sót tegyél bele és úgy nyugodtan adhatod neki.
2009. okt. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, én is a tejfölt még kihagynám, kislányom 1 éves múlt, most evett tejfölös főzeléket, de nagyon meghajtotta, úgyhogy én még maradok a joghurtos habarásnál - az nem olyan zsíros. A többi mehet.

2009. okt. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!