Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A szoptatott kisbabák előtt...

A szoptatott kisbabák előtt lehet enni, vagy tényleg megkívánhatják amit eszünk?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem nagyon értem a kérdést. A kizárólagosan szoptatott baba szerintem nem kívánja meg, amit előtte eszel, hiszen nincs összekötve a fejében az, hogy van vmi finom íze annak, amit a szájába vesz a ciciden kívül.

Ha már hozzátáplálsz és úgy eszel előtte, akkor már inkább van szó arról, hogy ő is meg akarja kóstolni, én akkor adok neki játékot, vagy ha pont evés idő van, akkor azt, amit ő is ehet.

2009. okt. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha még csak 1-2 hónapos érdeklődéssel figyeli, ami csinálsz, mint mindig. Ő még nem igazán tudja, hogy mit csinálsz.

Ha 4-6 hónapos, akkor megkívánhatja, ki akarja próbálni, ez is egy jel, hogy kész arra, hogy hozzátápláld.

2009. okt. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Nekem egy 2.5 hónapos pici lánykám van,és mindíg nézi mikor eszem valamit. Tetszik neki,és jókat röhög rajta... :)

2009. okt. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

4 és fél hónapos a lányom, csak szopik még, de kinézi a számból a falatot... :)

Nagyon édi, annyira érdeklődő.

2009. okt. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

sziasztok!

2 hónapos a kicsi.

én is úgy tudom, hogy még nem tudja mi az, csak kíváncsi voltam más mit mond, hátha rosszul gondolom.

2009. okt. 21. 12:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom oylan 4,5- 5hónapos kra körül kezdett érdelklődni, hogy mi mit eszünk, akkor csak anyatejes volt, nagyjából 6 hónaposan kezdett el minden nap enni msát is.

De 4,5 hónaposan megnyalta a barackot, egyszerűen muszáj volt, akkora patáliát csapott.

Most 7 hónapos, inkább nem eszek előtte, főleg nem olyat, amibe nem kóstolhat bele.

2009. okt. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szetnrem nagyon fontos, hogy lássa a baba, ahogy mások esznek, mert csak igy tanulhatja meg, hogy hogy kell csinálni. Ahogy előttem is irják, ha érdeklődni kezd az ételek iránt, akkor eljött az ideje a hozzátáplálásnak. Én mindig együtt eszem a gyerekeimmel.
2009. okt. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!