Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha még egy étkezést sem...

Ha még egy étkezést sem váltottunk ki, akkor is adhatok más-más ízt a babának? Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Na lehet nem fogalmaztam jól. Már 1 hónapja minden nap eszünk valamit, alma, burgi, sütötök, répa. Addig adjam neki ezeket mig nem vátunk ki egy étkezést? Vagy az nem baj ha mindig kóstolunk valami újat?
2009. okt. 21. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, én sem váltottam még ki egy étkezést sem és nem úgy tűnik, hogy a közeljövőben meg fog történni :) de ettől függetlenül kóstolgat mindent. Csak marad utána a szoptatás.
2009. okt. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ok! akkor nem csak mi vagyunk igy:)
2009. okt. 21. 12:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Adjál nyugodtan mindig mást a babádnak!

Mi kb 2 hónap alatt váltottunk ki egy szopit rendes étkezésre! Addig kapta az almát, a barackot, stb mikor mit.

9 hónaposan jutottunk el oda, hogy napi 5 étkezés, ebből 3 szopi, 2 rendes étel. Mi nagyon lassan haladtunk a hozzátápival, de most már jó minden, eszik mindent a babám, és végre szeret is enni!

2009. okt. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!