Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagytad már egyedül a babádat?

Hagytad már egyedül a babádat?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy pl. aludt és te elszaladtál vhova, vagy ébren volt, de a szomszédba kellett elmenned, stb!
2009. okt. 21. 11:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a szemetet szoktam csak kivinni. 5 lépés a lakásajtótól, de nálunk a folyosó olyan kicsi, hogy a szemétledobő távolsága annyi, mitha nagyobb lakásban átmennék a másik szobána :)
2009. okt. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Mikor ébren volt max annyira míg a postáshoz kimentem a kapuba, addig a kiságyába játszott.Amikor jobb idő volt, akkor kivittem magammal.(kb.5perc)Ha alszik, sajnos csak akkor tudom megetettni az állatokat (nyuszik, tyúkok, kacsák), de ez is csak kb.10 perc.Oda nem tudom vinni magammal, mert elég nehéz kivitelezni úgy hogy ő az ölemben van.Amúgy már 9 hós és elég kiszámítható, hogy ha leteszem aludni akkor mikor alszik mélyen.Ennél hosszabb időre nem hagynám magára soha.
2009. okt. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
nem, ha alszik, ha ébren van, mindig a lakásban vagyok.
2009. okt. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Én sem hagytam soha.

Csak azért kérdezem, mert ismerősöm gyereke aludt, 1 éves, ő meg kocsival elszaladt az ebédért, ami kb 5 perc volt, de még az ajtót is bezárta, ezt felelőtlenségnek tartom!

2009. okt. 21. 12:55
 15/20 anonim ***** válasza:
Soha.
2009. okt. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy az volna. Vagyis nem hiszem, hogy nagyobb felelőtlenség, mintha otthon hagynád magára egy másik szobában. Ok, biztosan arra gondolsz, hogy karambolozhat vagy ilyesmi, de ennyi erővel otthon is megcsúszhat zárt ajtók mögött pl egy víztócsán, eshet rosszul és akkor nem is fogják keresni a babáját csakha pl a férje hazaér...

Én vagyok, aki babőrrel elutózott 3 percre felkapni vlmt. Már írtam. Émn is bezártam az autót. Kisvárosban élek, ismernek, ha baj van, rögtm a férjem hívják. Ha otthon lenne bajom a kutya sem keresne. De ezeknek olyan kicsi az esélye... Ennyi erővel ne vigyük ki a babát, mert bárhol lehet egy laza tető, ami bizony ránkeshet...

Lehet szegény ismerősöd nem tudja másként megoldani. Ha pl délben alszik a baba, vagy szakad az eső, akkor nem esznek? Szerintem nem gáz. Biztosan megoldja, hogy biztonságban hagyja otthon /és az ajtót is bezárja, még jó, király volna, ha vlk bemenne/.

2009. okt. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Olyat én sokszor csináltam már, hogy a 10 hós fiam alszik, én meg kimegyek az udvarra kiteregetni, vagy adni enni a tyúkoknak, kicsit a kertbe dolgozgatni, dea bébiőr ott van velem. Pár hónapja hoztak nekünk már télire sok mázsa fát, a gyerek aludt, mi meg apával pakoltuk be a pincébe, de az őr ott volt, és hallottam ha felkelt.
2009. okt. 21. 13:53
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem hagytam egyedül soha (most 7 hónapos). Persze olyankor vasalok vagy mosok, mosogatok...nem őrködök a kiságynál, de nem mernék elmenni itthonról.
2009. okt. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Soha nem hagynám egyedül a lakásban a babát! Lakáson belül (vagy szülőknél udvaron stb) mindig velem a bébiőr, hogy tudjam felébredt-e
2009. okt. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Vagy vele van apa vagy a nagyszülők, amíg dolgom van, vagy egész egyszerűen akkor megyek a boltba (3 percre van tőlünk), amikor nem alszik. Karomra kapom és megyünk. Vagy kenguruba. Vagy kocsiba. ahogy alakul. Ő is élvezi, mert szeret jönni-menni.

Olyan volt, hogy aludt a kiságyban és átszaladtam anyósomékhoz 1 percre (egy telken lakunk) vagy bevittem a cserépkályhába a gyújtóst.

2009. okt. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!