Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagytad már egyedül a babádat?

Hagytad már egyedül a babádat?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy pl. aludt és te elszaladtál vhova, vagy ébren volt, de a szomszédba kellett elmenned, stb!
2009. okt. 21. 11:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Soha
2009. okt. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem hagynám egyedül! Hogy merült fel ez a kérdés?
2009. okt. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron a ház elé mentem ki dinnyét venni amikor aludt. Távolabbra nem mennék!!! Ha ébren van, akarnám sem tudnám egyedül hagyni :))
2009. okt. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Még a szemetet sem viszem ki, még ha alszik, akkor se.

(Emeletes házban lakunk, kb. 5 lépést kéne tennem a lakásajtónktól!)

2009. okt. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
nem
2009. okt. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

nem, csak a postást engedtem be a folyosó végén :)

1 éves baba

2009. okt. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
családi házban lakunk, ami több szintes, így volt már egyedül amikor aludt ő a szobájában, mi meg lent ettünk, vagy az udvaron grilleztünk, most meg akkor ha be kell gyújtanom, vagy raknom a tűzre, van légzésfigyelőnk és bébiőr is, azt viszem magammal (500 m-ig jó, így a házban és körülötte tökéletes), ezért találták ki a bébiőrt szerintem. Mindig olyan közelbe maradtam, hogy fél pillanat alatt odaérjek ha baj van,bár éjjel az ágyamból nehezebb kikelnem. de miért kérded?
2009. okt. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen egyszer. Este aludt a kiságyában és el kellett rohannom vlmt átvenni kocsival. 500 mre a házunktól, beadták az ablakon és már húztam is haza. Kb 3 perc volt az egész nagyhatótávolságú bébiőrünk van, azt vittem. Nem volt semmi gond, ennyi időre akkor is magára hagyom ha otthon van dolgom. A lényeg, hogy legyen bébiőr, akkor mindig hallom mi újság és nyugodtan tudok főzni, takarítani, kertészkedni, amikor alszik.
2009. okt. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem merném soha! Magamban jobban bízok, mint a légzésfigyelőbe!!! Van neki hordozója, és pihenőszéke, mindig abban viszem a lakásba magammal, még a fürdőszobába is akár alszik, akár nem.:)
2009. okt. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi egyszer hagytuk magára a lakásban úgy,hogy elaludt,és vittük magunkkal a babyörzőt egy szintel lejjebb a kertbe. Ahogy meghallottuk,hogy ébredezik,már szaladtam is vissza.
2009. okt. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!