Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek van ujjatlan hálózsákja...

Akinek van ujjatlan hálózsákja babára az lemérné nekem a karöltőjét? Mekkora a kör kerülete?

Figyelt kérdés
8 hónapos babának készítek egyet, de asszem túl nagy lett és nem találtam méreteket rá.
2009. okt. 21. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
20 cm, de mivel nem rugalmas anyagból van, így nehéz ráadni a babára.
2009. okt. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az en babamenak 40 cm a karoltoje, bar meg kicsit nagy neki, mert meg csak 2,5 honapos a kicsi.Azt irja rajta, hogy 90 cm hosszusagu babaknak jo a halozsak.Bar nem tudom, mennyi idos korra erik el a babak a 90 centit.Hany cm a te babad?
2009. okt. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A 8 hónaposra pont jó lesz én 75 re csináltam de jó lenne egy babás próba, ajándék lesz. Az enyém már 3 éves és kb 92cms.
2009. okt. 21. 09:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi az OFF-ért, az én csajszim 2évesen 90 cm.
2009. okt. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Januári a leámyzóm, akkor lesz 3, nem tudom nyugvásra bírni így csak tipp a magassága.
2009. okt. 22. 10:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!