Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon fázik igy éjszaka?

Vajon fázik igy éjszaka?

Figyelt kérdés

20fok a szobában.Rövid body,hosszu body,és takaro.

Vagy adjak rá hálozsákot is?


2009. okt. 21. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Én a lábára lecserélném az egyik body-t rugira, hogy takarva legyen, és én hálózsákpárti vagyok. De ha nem rúgja le a takarót, sztem ok a takaró. Mindkettő sztem felesleges, de a kezét nyakát tapogasd, ha hűvös, nem langyos, akkor kicsit fázik.
2009. okt. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem kellene rá rövid v. hosszú u. body, rugi is és hálózsák!
2009. okt. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Ha a hosszú body alatt rugdalódzót értesz, akkor nem kell, főleg ha a szobájában van legalább 22-23°C. Nálunk is így néz ki a szitu (4 hónapos), de én ráadom a hálózsákot is, mert a takarót lerúgja magáról.
2009. okt. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jaj bocs a hosszu body,igen a rugi.Nem rugja le a takarot mert hason alszik.De akkor még bele rakom a zsákjába is.
2009. okt. 21. 09:18
 5/8 A kérdező kommentje:
ja és 3honapos
2009. okt. 21. 09:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a lábát! A talpát. Ha az nem hideg, akkor nem fázik! H amelege van, akkor izzad a tarkója.
2009. okt. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tapogasd meg a végtagjait, combját. Érezni fogod.
2009. okt. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én rövidujjú body-t adok rá a hosszú ujjú plüss hálózsák alá, és teszek rá takarót is. Én is mindig a kezecskéit és a lábát szoktam nézni reggel, hogy hideg-e, de így nem fázik.
2009. okt. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!