Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora a másfél éves kislányo...

Mekkora a másfél éves kislányotok?

Figyelt kérdés
Az enyém 12,6 kg. Azt mondta a védőnő, hogy figyeljek rá oda, mert az elhízás határán áll. De voltaképp alig eszik, cukros üdítőket nem kap. Magasságát nem tudom, de a kortársainál jóval magasabb. 2 hónapja volt 82 cm. Az nem számít?
2009. okt. 21. 00:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális mératű a kislányod. Igaz az enyém 9kg és 81cm, de Ő picikén is született, és egész nap eszik reggeltől estig. Nem is tudom hova fér bele. Persze nem egészségtelen dolgokat kap, hanem sok zöldséget, gyümölcsöt. Nagyon sokat fognak mlg változni hidd el. Kellemes napot!
2009. okt. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam 15 hónaposan volt pontosan 12,6 kg. A magasságát nem tudom mert nem engedte lemérni ( 80 cm-en túl van). Nagy baba volt születéskor, most is nagy. A gyermekorvos egy szóval sem mondta, hogy ügyeljek az étkezésekre. Mindent rendben talált. Szerintem a te lányod súlya is arányos a magassághoz képest.
2009. okt. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
16 hósan volt 12kg és 85cm nekem nem mondták hogy elhizhat,most amúgy is fogyózik mert jön a szemfoga mind a kettő.
2009. okt. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
29-én lesz 18 hós a lányom. Három hete 82 cm volt. Súlya tegnap 10,20. Nem kövér, nem sovány baba. Szerintem a te babád is telejsen átlagos és nem kövér.
2009. okt. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!