Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan adjam a SINLAC-ot 3...

Hogyan adjam a SINLAC-ot 3 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés

Enyhe refluxa van a lányomnak és a gasztroenterológus 3 hónapos korától javasolta az adását.

Ezek szerint ez olyan mint a tápszer?Vagy miben más?

Olyan a tápértéke mint a tápszernek?

Hányszor kell neki adni?

Tápszersűrítőt már használunk így is.Akkora sinlac-kba nem kell tenni a sűrítőből?

Sajnos semmit nem mondott róla a doktornő ezért kérdezem.

Köszi válaszokat.


2009. okt. 20. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon találsz recepteket a Sinlac-hoz: [link]

[link]

[link]

2009. okt. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell bele külön sűrítő, mert ez eléggé sűrű így is. Az én babám is enyhe refluxos, de én még Nutrilont teszek a tápszerébe, mert a gyerekorvosunk azt mondta, a Sinlacban van plusz vas és az nem biztos, hogy kell egy 4 hónaposnak még. Ja meg pluszban tejallergiás is a lányom, tehát én a gyógytápszerbe teszem a Nutrilont.
2009. okt. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves utolsó szintén tejallergiások vagyunk szóval mi is Nutrilon+ gyógytápszer!

2009. okt. 21. 09:07
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi még csak jövőhéten leszünk 3 hónaposak,így csak tápszert eszünk hozzátáplálást még nem szeretném elkezdeni.Ezért kérdeztem,hogy hogyan és mikor kell adnom:(
2009. okt. 21. 09:10
 5/5 anonim ***** válasza:
A Sinlac gabonapehely. Azok a babák eszik akik tejérzékenyek és nem ehetnek tejpépet. Az állaga is olyan, minta tejpépé.Később pedig, amikor már elkezdted a hozzátáplálást( tápszeres babáknál 4. hónap) dúsításra is használhatod a gyümibe, főzelékbe, vagy akár önálló étkezésre is.
2009. okt. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!