Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babátok mennyi idős, és...

A babátok mennyi idős, és miben lenne "Olimpiai Bajnok"?

Figyelt kérdés

Az enyém három hónapos, és bajnok lenne, ha indítanák a "milyen gyorsan nyomja bele a lábát a kakis pelusba, mikor kinyitom" kategóriában, akkor tuti győztes lenne... :))) Bár már cselezek, igyekszem időben megfogni a lábacskákat.

Fiú lévén a mindent összepisilés is nyerő.. - ha erre van tippetek, megoldásotok, szívesen veszem.


2009. okt. 20. 21:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Visításból, hisztiből, kakis popsival elmászásból lenne a lányom első! Na, meg a "hogy üvöltsünk úgy, mint akit ölnek pelenkázás közben" kategóriában is dobogós lenne!

A közelharc is fekszik neki, nyakon és orron rúg, megtép, üt,...

Ezekben a versenyszámokban simán indulhatna, jó esélye lenne a dobogós helyre.

Viszont "huncut mosoly"-ra is benevezném! Meg a "sírjunk szívszaggatóan apa után, amikor dolgozni megy"-re is!

Az én lányom profi "anya kikészítés"-ből, és "az idegeneknél/rokonoknál bezzeg angyal vagyok"-ból is!

:D

1 éves.

2009. okt. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapos a kislányom és a "hogyan fosd magad tarkón minél jobban" című számban tuti érmes lenne:)))


aranyos ez a kérdés:))

2009. okt. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
22.01-es válaszoló mintha az én kisfiamról írt volna! Pont ugyanezekben lenne bajnok. 13,5 hónapos
2009. okt. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Az en kislanyom 3 honapos es a hogyan kakiljuk le anya kezet,a ki tud nagyobbat sikongatni,ki tud a legnagyobbat kacagni,ill leghuncutabbul mosolyogni es evvel levenni anyat a labarol es ezen felul ki tud a legjobban orditani mint akit olnek oltoztetes kozben cimu versenyszamokban inditanam a dragat es van 1 olyan meglepo gondolatom h nem esne nehezere a dobogon vegezni
2009. okt. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Én több versenyszámban is indítanám 13 hónapos kisfiamat:

- játék dobálása a tányérba

- vizet veszek a számba és anyát szembeköpöm

- légycsapóval való csapkodás közben hány embert találok el

- harapjuk meg anyát szoptatás közben

2009. okt. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

13,5 hós.

Szőlő evésben tuti bajnok lenne és nyugodtan indíthatnám a ki tud többet enni és ki tudja gyorsabban benyomni kategóriában is.

"Anyára frászt hozom, amikor a franciaágy szélén felmászás után rögtön felállok és rohangálok az ágyon" kategória abszolút befutója. Ez és még sok egyéb már rögtön a "milyen gyorsan tanulom el a nagytesótól a rosszalkodást" kategóriában is tuti aranyérmet jelentene.

"Kavics kidobálás a kerítésen kívülre a járdára,"

"Fürdetős, samponos stb. flakonok szájjal való kinyitása, gyorsasági verseny".

2009. okt. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Jaj és kifelejtettem, hogy korosztályában fütyülésből tuti abszolút bajnok:-)
2009. okt. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Cumikiköpés...
2009. okt. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

:))))

Ja, a szivmelengeto vigyorgast (anya, apa szivet megolvasztjuk) is kihagytam... :)

Koszi mindenkinek! :)))

2009. okt. 24. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!