Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babátok mennyi idős, és...

A babátok mennyi idős, és miben lenne "Olimpiai Bajnok"?

Figyelt kérdés

Az enyém három hónapos, és bajnok lenne, ha indítanák a "milyen gyorsan nyomja bele a lábát a kakis pelusba, mikor kinyitom" kategóriában, akkor tuti győztes lenne... :))) Bár már cselezek, igyekszem időben megfogni a lábacskákat.

Fiú lévén a mindent összepisilés is nyerő.. - ha erre van tippetek, megoldásotok, szívesen veszem.


2009. okt. 20. 21:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

dobj a kukijára textilpelust:)

17 hónapos a fiam, asszem pénztárcakipakolásban nyerne:)))

2009. okt. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon édes. Kisfiam 8 hós. Ő most felfedezte a kukiját, és a zacsiját. Ha már nyitom a pelust már nyúlkálna is. Ez nem is lenne baj, ha csak pisis, de ha kakis:) Na akkor villámgyorsan megkel fognom a kezét, és törölnöm a kis szerszámot.
2009. okt. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

7 hónapos lányom abban, hogy a palenkázón hogyan szerezze meg a popsikenőcsös tubust.

Amit én persze sosem csavarok vissza rendesen így pillanatok allatt krémes lesz az arca.

2009. okt. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Párszor lányom is sikeresen beletette a lábát a pelusba, azóta mindig a zokni lehúzásával kezdem a pelenkázást. Amikor kinyitom a pelust, egyik kézzel fogom a lábait, másikkal pedig a pelenkát hajtom vissza úgy, hogy egy mozdulattal eltávolítom a kaki nagyát. A törlőkendőt már kihúzott állapotban készítem elő, hogy ami még rajta maradt, azt ne kenje sehova. Mert mi abban is ügyesek vagyunk, hogy néha az egész puncink is kakis, így néha esélyem sincs, hogy a body ne legyen olyan.

Első 2 hónapban mi a "hogy kakiljuk le anyut" című versenyben győztünk volna.

Most, 5,5 hónaposan a ki a leghangosabb a családban-ra játszunk. Apának ő az "ébresztője" :)

2009. okt. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Mennyi olimpiai aranyérme lenne végre Magyarországnak! Az én kisfiam is állandóan lepisil, de nálunk a pelus a kukira sem vált be. Addig mocorog (persze csak a pelenkázón aktív), amíg már minden tiszta pisi. Én pedig abban lennék aranyérmes, hogy milyen gyorsan tudok elugrálni előle. De ami a legesélyesebb nálunk az aranyéremre az a nagy MOSOLY amit minden pillanatban megkaphatok ha csak ránézek, már vigyorog is.

2 hónapja anyuka fehérvárról

2009. okt. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 13 hónapos. Ő az alvóversenyben (képes 12-13 órát átaludni) és a "visítsunk minél hangosabban, ha nem tetszik valami" versenyszámban tuti nyerő lenne...
2009. okt. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam 7 hónapos és úszásban tuti nyerne.

Kúszni nem akar , de rendületlenül tempózik a szőnyegen.

2009. okt. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém 15,5 hónapos,

ijesztegetésből lenne tuti nyerő.

Ugat, mint egy kiskutya és megy feléd.

Majd elfordul, aztán újra "támad". :)

Fürdésnél ugyanez, csak vízzel.

Ki akarom szedni a kádból, akkor lelocsol a dobozkájával.

Ha közelítek, már jön is a víz!!!


Bajnok lenne még mászásból is.

Fel az asztalra, ha valaki úgyhagyja véletlenül a széket.


Anyára kapaszkodás majd anyán csüngésből is lehetne versenyeztetni. :)

2009. okt. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
15 hós kisfiamnak isteni humora van, bohóckodásban tuti, hogy bajnok lenne!
2009. okt. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

:))))

Na, akkor sikerült egymást megmosolyogtatnunk... :)

Igen, a kukijára tett pelus, stb nekem sem jött be, két másodperc alatt rúgja le - ja, újabb Olimpiai Díj! :)))

Írjatok még, ha tudtok, és köszi az eddigieket!

2009. okt. 20. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!