Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 éves fiam ma délben...

1,5 éves fiam ma délben leesett egy cca 50 centis székről, és beütötte a fejét. A kezét viszont lerakta közben, úgyhogy így nem is esett akkorát. Aggódjak? Már alszik, de figyeljem alvás közben?

Figyelt kérdés
Akkor délben nagyon sírt, vagy 3-4 percet, de délután semmi különöset nem tapasztaltam. Lehet hogy valami baja lett? vagy az már kijött volna?
2009. okt. 20. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Fura, de az jó, hogy sírt. Viszont én még teljesen nem nyugodnék meg, és azért a fél szememet rajta tartanám.

Nem aludt túl sokat? Nem "reszketettek" a szemei? Mert az agyrázkódásra is utalhat.

2009. okt. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem hányt, akkor nincs baj, nincs agyrázkódása. Ettől függetlenül én biztos többször ránéznék. Az én kisfiam (3 éves) a hintáról esett le nyáron, nagyon megütötte az arcát, még hányt is, orvoshoz vittük, de nem csináltak vele semmit.Szerencsére "kiheverte".
2009. okt. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem szédült nem hányt nincs szürke színe, vagy feltűnően fehér, akkor semmi baja.

50 cm nem olyan magas.

Azért tedd a te hálószobádba ha amúgy külön van, hogy észrevedd ha valami baja lenne, de nem valószínű. Esetleg egy kis agyrázkódás:annak az a kezelése, hogy pihenteted 3-4 napig, kíméled a túlzott izgalmaktól és a kimerüléstől. Mást a doki sem tud csinálni. csontja nem törik, mert puha még.

Ha hányna mégis,elszürkülne, akkor vidd ügyeletre: De nem fog. Már elég idő eltelt.

2009. okt. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hányt, és nem aludt sokat. Délután éppen hogy kevesebbet mint szokott(1 óra helyet csak fél órát) de délután sokat sétáltunk, úgyhogy a szokott 9 helyett már 1/2 8 kor elaludt. Gyakorlatilag az megnyugtat, hogy semmi gyanús tünete nincs.
2009. okt. 20. 20:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs komoly baja.Ha sírt akkor meg tényleg nincs:DA kezével nem lett komolyabb baj:??
2009. okt. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!