Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyek az 1 éves kislányom...

Mit vegyek az 1 éves kislányomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy még korai de időben el akarom kezdeni a bevásárlást,hogy ne mindent egyszerre kelljen megvenni.
2009. okt. 20. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Te tudod, te vagy az anyja. Mi az amivel szeret játszani, ami érdekli, ami még nincs. Annyi játék van mint égen a csillag és inden gyereket más köt le.
2009. okt. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi Fisher Price-os tanuló kutyust tervezünk, de szóba került hintaló is, meg kemény fedeles mesekönyv, gyerekdalos cd, játszósátor
2009. okt. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Fuuu ez jó kérdés...
2009. okt. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Játékbabakocsit, babát, ruhát, könyvet tervezünk. Nem akarunk sok mindent mert még kapunk úgyis mástól is, szóval lesz bőven sok dolog ami leköti majd.
2009. okt. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi mikulásra szánkót veszünk.Karácsonyra:kis asztalt-székkel,duplot,és még valami lábbal hajthatós jármüvet.
2009. okt. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia!Én gyerekek közt dolgoztam mielőtt gyesre jöttem,ha korának megfelelő játékot akarsz, akkor ne feltétlenül a reklámoknak hidj.Ebben a korban szeretik a mozgással,gyűjtögetéssel,pakolással kapcsolatos játékokat. pl.műanyag vödrök,kosarak,építőkockák,az egymásba helyezhető kockák,guruló állatkák,baba,mackó,kis babafürdető kád,baba ágynemű,baba bútorok.Sok a selejt játék a boltokban,nézd meg nem nincs e apró része ami lejöhet,a kicsik nagyon leleményesek,ami leszerelhető azt le is szedik:)).A legnagyobb öröm pedig ha ő maga is beletud mászni(érdemes egy nagy dobozba csomagolni,amivel ha te is ott vagy örömmel el fog játszani),nagyon szokták élvezni a kicsik:).Az én kisfiamnak még a fa lesz a nagy csoda,nem az ajándékok,de remélem tudtam segíteni.Sok ötömet a készülődéshez!Szia
2009. okt. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!