Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az érdekelne, hogy újszülött...

Az érdekelne, hogy újszülött mellett, hogy jut időtök főzni? Megoldható?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok híve se a kajarendelésnek, se a fagyasztásnak és a félkésztermékeknek sem. Mindig magam főzök mindent, miután sikerült szalmonellózist kapnom egy étteremből még a terhességem előtt. Ti hogyan főztök?
2009. okt. 20. 15:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kitartás!


1. héten otthon volt a férjem. Aztán nuku segítség, hasfájós extra nyűgös sosem alvós baba. (Néha még most is majd belepusztulok, de mások szerint belejöttem)


Főzés este amikor a baba már elaludt, vagy apuka hajlandó foglalkozni a babával mindig 2 napra. Hétvégén nagy kajagyártás és megy a fagyasztóba, mert pl oltási napokon képtelen lennék bármit is csinálni a lányom vigasztalásán kívül. (rengeteg gyorsan elkészíthető kaját felfedezel majd a neten, vagy szakácskönyvekben, esetleg találsz ki)


Hááát a házimunka apránként. Hétvége az, amikor reggeltől estig gürizek, hogy behozzam magam. Már 4,5 hós a baba, jól elvan az apukával.

2009. okt. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!