Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany hetesen es hogy szoktatta...

Hany hetesen es hogy szoktattatok le babatokat az ejszakai evesről? Könnyen ment?

Figyelt kérdés
mi most 3 hetesek leszünk nem korai meg?
2009. okt. 20. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktattam le, magától szokott le róla. Három hetesen még nagyon korai, inkább várd meg amíg magától átáll. Amúgy a lányom 5hónaposan aludta végig először az éjszakát, azóta viszont evés helyett más miatt kel. Néha a foga, néha a mozgásfejlődése, eddig mászott éjjel, utána üldögélt, most pedig állandóan feláll. Mivel még visszafeküdni nem tud egyedül, az én segítségemet kéri :))
2009. okt. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell leszoktatni, és 3 hetesen még nagyon rittka hogy éjjel nem eszik, ilyenkor még nagyon sűrűn esznek és gyorsan gyarapodnak. Az én babám 3 hónaposan kezdte átaludni az éjszakát, de még igy is vannak éjszakák mikor felkel enni, és akkor adok neki. Én sem tudom mi alapján van ez hogy egyik éjjel éhes lesz másik éjjel nem.
2009. okt. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam 9 hónapos és még midig eszik éjszaka. Próbáltam hogy csak teát adok neki éjszaka de igényelte az evést. Így eszünk!

Nektek még nagyon korai!

2009. okt. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

8 hós kislányom fél éves koráig KÉTSZER evett éjszaka.

Most már legtöbbször kibírja reggelig evés nélkül, de még mindig elő-előfordul, hogy hajnali négykor kéri a tápit.

2009. okt. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ùr isten,. 3 hetesen leszoktatni???????

A lányomat 14 hónaposan szoktattam le ,mert már nem éhes volt,hanem csak megszokás.

3 hetes baba még nagyon kicsi.Teljesen normális,ha 2-3 óránként szopik.

2009. okt. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!