Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki egy kádban fürdik a...

Aki egy kádban fürdik a babábal hogy csinálja?

Figyelt kérdés
Én mindig lezuhanyzok előtte, hogy mielőtt együtt belemennénk a kádba teljesen tiszta legyek. De néha körülményes igy, mert előfordul hogy egyedül kell fürdetnem, és ilyenkor nehezebb, mert mindig sir ha egyedul marad. Meddig idős koráig kell lezuhanyozni előtte?
2009. okt. 20. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Kislányom most 5,5 hós.4 hós korában fürdött először velem.Nem zuhanyoztam le előtte.Alaposan kimostam a kádat,és leöblítettem a lábamat meg a hüvely környékét és kész. Nem lett semmi baja.Természetesen nem egy maraton után ültem be vele frdeni csurom izzadtan,vagy nem egy lakásfelújítás után porosan.

2009. okt. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia, én nem szoktam előtte lezuhanyozni, a férjem igen :)

ki szoktam mosni a kádat domestossal, vagy L.O.C-vel.

még nem volt baja szerencsére.

minden nap együtt fürdünk :)

13 hónapos

2009. okt. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok, igazából én is feleslegesnek tartom, hiszen az időm nagy részét a lakásba töltöm a babával, nincs mivel bekoszolnom magam. Csak régi válaszokból olvastam hogy sokan zuhanyoznak előtte, és azért csináltam igy eddig. De már 4 hónapos lesz, úgy érzem már nem szükséges. Köszi a válaszokat.
2009. okt. 20. 16:48
 4/4 anonim ***** válasza:
mi hat hós koráig zuhanyoztunk, úgy oldottam meg, hogy ha egyedül voltam, hogy míg én zuhanyoztam őt letettem a földre plédre vagy a hordozóba, előtte a víz már meg volt engedve, majd levetkőztettem és be a vízbe, töri már oda volt készítve, ha nincs külön zuhanyotok, akkor előtte kell zuhanyoznod, mielőtt vizet engednél. Amúgy szerintem is feleslege, én is a lábam megmosom és folyás vagy mensi esetén a kád közelébe se megyek :-(
2009. okt. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!