Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi autósülésről?

Figyelt kérdés
Akinek ilyen van hogy van vele megelégedve? [link]
2009. okt. 20. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Ez szerintem még nagyon új termék.De nekem tetszik és jónak tűnik...
2009. okt. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem a design a lényeg, hanem az, hogy rajta legyen az a narancssárga matrica, ami EU-s garancia a biztonságra. ezt a márkát nem ismerem és csak úgy venném meg, hogy meggyőződök róla, hogy megfelel az előírásoknak, nem mellesleg, ha ez hiányzik, akkor a rendőr is megbüntethet.
2009. okt. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó! De pár ezer forinttal drágábban már kapsz 25kg-ig való ülést.És utána már csak ülésmagasitót kell venned.Ugyanaezen az oldalon ajánlom az Espiro Optimát 0-25kg-ig.
2009. okt. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg jó az ára, de én is az Optimát fogom megvenni, amint összegyűlik a pénz rá. Már csak pár hét :))))
2009. okt. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Van még egy fajta ami nagyon jó 0-25kg-ig Baby Design Optima.Az is kb. ennyibe kerül.
2009. okt. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt szerepelnek biztonsági tesztek.

A lényeg egyébként szerintem, hogy megfeleljen az Eu előírásoknak, 5 pontos biztonsági öve legyen, és én a fej és a vállvédő "szárnyas" üléseket szeretem, ami laikusként ránézésre széles részt jelent a fej és vállrésznél.

2009. okt. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"a kisebb gyermekek kényelmét és biztonságát a kivehető fej-és ülésszűkítő biztosítja" Hát én ezen a képen csak a fejszűkítőt látom. Mennyi idős babának vennéd? Nem mindegy!

Ha még pici, akkor ajánlom a Giordani Mythos-t.

[link]

2009. okt. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én itt vettem az autósülést, bár az espiro optima típusú, de nagyon meg vagyunk elégedve!
2009. okt. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megvettük az ülést egy bababolton keresztül. Elsőre jónak tünt. A kocsiba viszont nem tudtuk háttal bekötni, csak előrefele. Így elégé fekszik benne a baba. 7 hónapos még nincs egészen 9 kg.

Előzsör én is az Espiro optimát néztem, csak a férjem lebeszélt, hogy ugysem bír ki az ülés 6-7 évet, inkább majd vegyünk másikat 2-3 év múlva.

2009. okt. 30. 10:54
 10/10 A kérdező kommentje:
És van benne ülésszűkítő, igaz a képen nem látszik.
2009. okt. 30. 10:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!