Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit van kézben a babátok...

Mennyit van kézben a babátok és mennyi idős? Ha már fel lett kapatva, hogyan lehet ezt mérsékelni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 12:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, 10 hónapos
2009. okt. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

10 hónapos a babám, nem igazán szeret ölben lenni. Ha álmos, éhes, akkor igen, akkor nagyon bújik, amúgy jobban szeret a földön randalírozni.

Rokonok szeretnék állandóan "fogdosni", karban tartani, de tolja el magát, nyújtózik lefele a föld fele, nem érti senki, miért nem lehet vele "babázni", hát ő ilyen, vele játszani kell :)

2009. okt. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
81%
en nem hiszek ebben a "felkapatas" dologban(van gyerekem, es nem az a fajta, aki egesz nap elvan egyedul). sokat volt kezben az elso honapokban, mert hasfajos volt es sokat sirt, persze, hogy olben volt, mert az nyugtatta meg. en ugy vagyok vele, hogy ha mar itthon ulok vele, azt az idot tenyleg ra szanom, mert soha tobbet nem lesz ilyen pici, es ha arra van szuksege, hogy lben legyen, akkor legyen.
2009. okt. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha volt mar hasfajos babatok valaha is akkor nem hiszem hogy nem vettetek fel. Azt a sikitast sirast orakon at nem sok ember viseli el felveves nelkul. Es ha csak az nyugtatja meg akkor szerintem nincs mast mit tenni mint felvenni....Akinek nem volt hasfajos a babaja, nyilvan tud kiserletezni es szerencsesnek mondhatja magat. Kinek igy kinek ugy, szerintem nincs ket egyforma anyuka es baba... :) meg jo!
2009. okt. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!