Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit van kézben a babátok...

Mennyit van kézben a babátok és mennyi idős? Ha már fel lett kapatva, hogyan lehet ezt mérsékelni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 12:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
17 hónapos és bújós kiskrapek. van, h napi fél órát is viszem még kézben, és jó fél órát csücsül az ölemben 1 nap. ettől nincs "elkapatva".
2009. okt. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapos, és napi kb akkor van kézben amikor eszik, de még akkor se nagyon, meg mikor tisztába tesszük. Meg amikor feltétlen ki kell venni a kiságyból vagy babakocsiból.
2009. okt. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
az en manom 3 hos es eleg sokat van kezben foleg este amikor apa haza jon akkor apa szeretgeti napkozben amikor velem van akkor inkabb az agyban van es ott probalok vele jatszani.1 kicsit fel volt kapatva mert 1 7vegere haza mentunk a parom szuleihez akik tolunk 400 km-re laknak es mindenki a keyebe akarta tartani de mostmar semmi problemam vele igazibol akkor van kezbe amikor naon sir vmiert vagy ha megyunk vhova es leviszem a kocsijaba meg este amikor apa itthon van es jatszanak ill szeretgeti apa
2009. okt. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az en babam nagyon hasfajos, ezert sokat van kezben a mai napig. En szeretem cipelni, de sokszor leteszem a pihenoszekebe, ugy tud jobban jatszani :) Meg az agyon jatszunk, akkor o fekve en allva mellette. 3honapos korig nem lehet oket elrontani!! :) jo babazast!

4hos kisfiu anyukaja

2009. okt. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

5 hós kislányom kezdetektől fogva arra "neveltem",hogy nem csak anya ölében van élet. Egyébként nagyon bújós, és imádja a babusgatást, csikzést,összebújós játékot,az arcomat taperolni,együtt bolondozni (már egészen jól lehet vele hancúrozni),de ezek mindig a nap kiemelt pillanatai,nem egész nap ez van. Van sok játéka,mindegyik másért szép és jó neki,azokkal elvan a szőnyegen vagy a gagyágyon.

Én egy olyan ötletet javaslok,hogy először csak úgy legyen ott veled ahol te vagy de ne ölben.Lásson téged mindig,szólj is néha pár szót hozzá vagy bohóckodjatok.Nem tudom hogy vissza lehet-e csinálni, a sógornőméknek nem sikerült.

2009. okt. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

13:18-as vagyok,és még annyi megjegyzésem lenne, hogy a "3 hós korig nem lehet elrontani" állítással nem értek egyet.Van előttem élő példa,hogy de el lehet!

Mottóm a kezdetektől fogva:

Mindent úgy csinálj,ahogy majd később is szeretnéd,hogy legyen.

2009. okt. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem írod, mennyi idős a baba! Az első időkben még nagyon igényli a kézben létet, nem is lehet elkapatni. A lányom 17 hós, én viszonylag keveset veszem kézbe, ő már megy és sok mindent csinál, de egy pici babus még azon kívül, hogy fekszik, nem tud mit csinálni. Vágyik anya közelségére. A lányom akkor anyás, illetve igényli a felvételt, ha valami nyűgje van. Apukáját viszont már ismeri olyan szempontból, hogy ő a gyenge láncszem, amint meglátja, megy elé felemelt karokkal, hogy vegye fel. :)
2009. okt. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A kisfiam jövőhéten lesz 6 hónapos.

Eleinte nem sokat volt kézben, de 3 hónapos korában sajnos 1 hétre kórházba került, ahol én is mellette lehettem.Gondolom itt borult minden.

Nem mondom azt, hogy nincs el egyedül, de elég sokat kell vele lennem.

A játékok kb 15-20 percig maximum egy fél óráig kötik le.A hordozót már nem szereti annyira, a kengurúban elvan, de nem cipelhetem egész nap magamon.

2009. okt. 20. 13:38
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. És hordozókendőben nem lenne el? Hát igen, egy betegség az nagyon fel tudja borítani lelkileg a csöppségeket, az én lányom amikor lázas volt nemrégen, onnantól kezdve csak velünk hajlandó aludni, a saját szobájába sötétben nem akar bemenni, nemhogy ott aludni. Majd talán ha már kicsit önállóbban közlekedik (kúszik, mászik), akkor jobban ellesz, eléri a játékait is.
2009. okt. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szinte egész nap ölben, hordozókendőben volt. Magától leszokott, most, hogy jön-megy magától... Nem is szeret már ölben lenni.
2009. okt. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!