Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babámnak adhatok...

6 hónapos babámnak adhatok danoninót?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Még a savanyított tejtermékekkel is várhatsz legalább a baba 7 hónapos koráig, de az se baj, ha tovább. Nem fog akkor se lemaradni semmiről, ha egyelőre nem kap ilyen dolgokat. Először inkább natúr joghurttal próbálkozz, esetleg otthon is tudsz készíteni finom gyümölcsjoghurtot. Persze, mindenki máshogy gondolja, de szerintem ez a "direkt gyerekeknek" készülő készítmény is csak a reklám erejét használja ki.
2009. okt. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Várj még egy kicsit a joghurttal, és eleinte csak natúrt, gyümivel.
2009. okt. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a gyreekorvos hogy semmilyen tejterméket ne adjak még neki, 7 hónapos múlt.

Amikor fiam ekkora volt, ő kap(hat)ott. (ua volt az ő gyerkorvosa is)

Nem tudom mi a jó, mindenesetre én még nem adok.

De ha adni fogok, akkor is natur jughurtot és beletszek gyümölcsöt, túrót.

2009. okt. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En feleves koratol adom a Danoninot.Imadja es nem lett semmi baja tole.Most 8.5 hos
2009. okt. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves előző! Még nem lett semmi baja a babádnak tőle. Az esetleges allergia jóval később alakul ki. Elviekben adhatsz, miért ne adhatnál? Senki nem fogja le a kezed, de én is várnék vele még. Böngéssz az interneten arra vonatkozóan, hogy mennyire megterhelő ez a baba gyomrának.
2009. okt. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is várnék még vele. És ha lehet ne danoninoval kezd, hanem natur joghurttal. Előbb ismmerje meg az természetes ízeket, utána jöhet az édesség. Én is így csináltam, a lányom mindenevő.
2009. okt. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 hónapos korától adtam kislányomnak natúr joghurtot, gyümölcsöt turmixoltam bele. 7 hónapos kortól krémtúrót kapott, most 8 hónapos lesz, már adtam neki danoninót, nagyon szereti mindegyiket.
2009. okt. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!