Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ötleteket szeretnék kérni,...

Ötleteket szeretnék kérni, hogy 9 hónapos lány babának milyen játékot érdemes venni?

Figyelt kérdés
Azt látom hogy a csomagoláson rajta van hogy mondjuk 9 hónapos kortól, de valóban akkora babának már érdemes? Nem ismerek ilyen játékokat és arra gondoltam hogy ha tudnátok ajánlani akkor utána is tudok nézni mi mennyibe kerül :)
2009. okt. 20. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
mi is 9 hósok vagyunk.én nem vagyok játékvásárló.utoljára 3 hónapos korában kapott,rágókát,és egy készségfejlesztőt,amit még ma is használ.most vásároltam pár játékot,persze használtat.egy egymásra rakható poharakat,ugyanilyet,csak karikákat piramisba,ami egyben keljfeljancsi is.egy kis oroszlánt amin sok kis benyomkodós gomb van, ami különböző forma,hang és színnel jelez.és egy formabedobóst aminek hangja is van.
2009. okt. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy van-e hintátok, illetve meg tudjátok-e egyáltalán oldani a hintakampó befúrását a lakásban, de az én 8 hónapos kislányom egyszerűen imádja ezt a hintát:


[link]


(természetesen a második hintára gondolok)


Egyszerű, praktikus, nem tud kiesni belőle, és van rajta egy duda, amit imád csapkodni.

Ja, és nem utolsó sorban, nem drága!

2009. okt. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na én nagy játék vásárló vagyok! :D

Teszveszen vaterán szoktam féláron megvenni! Ami leköti a 8 hónapos lányom az a fisher price cirkusz vonat amihez kockák vannak, a kockákkal is eljátszik valamint a vonatot is beindítja utána mászik teszi rá veszi le róla a kockákat.

Zsiráf golyópálya, fülébe kapaszkodva feláll, van a teteján két pörgethető golyó valamint egy világító gomb azokkal elbabrál ha pedig ül mellette a golyókkal etetjük a zsiráfot amik itt ott kijönnek lent.

Állatos vonat hajó, zenél mikor megtolja, illetve az állatokat elrágcsálja tekergeti a kezüket lábukat fejüket akkor kattog, én csak fisher price játékokat veszek, mind szereti, elvan velük. Golyópályák nagyon jók és a golyókat is szereti mert van bennük mozgó figura.

Kemény lapos kihajtogatható könyv, szereti elnézegetni hajtogatni őket és csak 200 ft.

Tanuló kutya imádja nyomkodni és nagyon szuper dalokat mondókákat mond, tanuló robot ugyan az csak még világít és a figurákat mutatja a hasán.

Bébi komp, az is zenél csörög pörög és szalad vele, ez által megtanult felállni és az ágy mellett már sétál.

2009. okt. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettetek :) Állványos hintánk van, de nem nagyon csípi. Amiket írtatok megnézem boltokban, eddig ilyesmit vaterán, teszveszen nem mertem venni.
2009. okt. 20. 14:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!