Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan? Mivel? Milyen techniká...

Hogyan? Mivel? Milyen technikával vágjátok babátok körmét?

Figyelt kérdés

Az gondom,hogy hiába vágom le 2 és fél hónapos lányom körmét mégis éles marad és megkarmolja a arcát.Próbáltam reszelni is a kis körmét, de annyira puha,hogy elhajlik.

Ti hogyan csináljátok?


2009. okt. 20. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:
A piciknek még sajna ilyen a körmük, nem nagyon tudsz vele mit csinálni. Én csipesszel vágom kezdetek óta.Erősödni fog és később nem lesz olyan vékony.
2009. okt. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Simán, körömollóval vágom. Néha persze marad sarka ami éles, de ez van. Heti 2x kel vágnom a fiamnak, és csak akkor tudom, ha szopi közben elalszik.
2009. okt. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én körömcsipeszt használok, de mindig marad éles rész sajnos, amivel meg tudja kaparni magát. Dehát nem szabad neki levágni a sarkokat, úgyhogy ez van.
2009. okt. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom 16 hós, mindig ollóval vágtam (kizárólag alvás közben), és bizony én vágtam a körmei szélét is, így kevésbé karmolászta össze magát.
2009. okt. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is kisollóval vágom neki, heti kétszer. Az elején még csak alvás közben tudtam neki megcsinálni. Most már az ölemben ül és figyeli, ahogy vágom a körmét. 5 hónapos, minden érdekli. Neki ez is egy szórakozás. Arra már rájöttem, hogy nekünk jobb, ha nem fürdés után vágom le (bár nekem ezt ajánlották), mert akkor annyira puha, hogy nem tudom rendesen levágni.
2009. okt. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Simán vágom, körömollóval. A sajátommal, csak előtte szesszel áttörlöm.

És még aludnia sem kell hozzá, mert azt játszom vele, hogy játszunk és jókat nevet közben.

2009. okt. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó: 4,5 hós a lányom
2009. okt. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!