Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek gyakran felkelt éjjel...

Akinek gyakran felkelt éjjel a babája és cicizett, annak mikor szokott le róla és hogyan? Van olyan, akinek magától elhagyta az éjszakai keléseket?

Figyelt kérdés
13 hónapos baba anyukája,aki már nagyon aludna egy jót
2009. okt. 19. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát az enyém 3 éves elmúlt, de még mindig fel-felébred (és odabújik, de nem cicizik már). Lassan kezdem megszokni.

Amúgy szerintem én rontottam el valamit :-S

2009. okt. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Több, mint egy hónapja választottam el (15 hós), és azonnal elhagyta az éjszakai ébredéseket is (egy-két napig még kelt, de mivel nem kapott cicit, vége lett ennek is). Egy hónapja alszunk este 9-től reggel 8-fél 9-ig. Ha nem velünk történik, el sem hiszem!
2009. okt. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolsó:de jó nektek!Nem hisztizett a babád,amikor nem kapott cicit?Visszaaludt magától?
2009. okt. 19. 23:04
 4/6 anonim ***** válasza:
9 hónaposan magától hagyta el az éjszakai szopikat.27 hónapos koráig szopizott.
2009. okt. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jaaaj!Én is ebben a cipőben járok kedves kérdező anyuka:)

Az én kisfiam is szopik éjjel 3x-4x is akár,plussz még a foga miatt is fel-fel ébred.Így összesen megszámolni sem tudom hányszor kelek fel hozzá éjjel,szóval max. 2 órát alszok egyben,a többi rövidebb alvás,össz kb 5-6óra:(

Elismerem valószínűleg én rontottam ezt el,mert amint sírdogált kivettem,bár ezt is azért tettem,hogy apa és a tesó nyugodtan tudjanak aludni.Kicsi a lakásunk és a nővérével egy szobában vannak.Apa meg reggeltől estig dolgozik,neki is kell pihenni,nem várom el tőle,hogy ugorjon éjszaka,amit tud persze segít,fürdetés,etetés,öltöztetni,oviba vinni a nagyobbikat stb.

Sajna csak reménykedni tudok,hogy valamikor ezt elhagyja magától a 8 hónapos babám.

Egyszer,ha hagynának simán durmolnék 24órán keresztül:)))Azt hiszem ez még kb 10 évig felejtős:(

2009. okt. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tegnap 23:01-es válaszoló vagyok. Kb. 2 napig volt kis pityergés (nem nagy hiszti!) utána megértette, hogy mi van. Mondjuk én azokban a napokban mikor felébredt, még odafeküdtem a kiságya melletti kanapéra, és úgy aludt vissza, hogy tudta, hogy ott vagyok. Azóta erre sincs szükség, miután nem kel éjjel.
2009. okt. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!