Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája még kap...

Akinek a babája még kap tápszert, az meddig mosta és hogyan a cuclikat?

Figyelt kérdés
Mi most múltunk 13 hónaposak és én még kefével, mosogatószerrel, lavorba beáztatva mosom el a cumikat és cumisüvegeket. Vagy lehet mosogatógépben is?
2009. okt. 19. 19:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem 2 éves igaz tépszert már nem iszik, de a cumit és a csőrös poharát hetente egyszer kifőzöm, ja és mosogatószerrel mosom kezdetektől mikor kisebb volt külön mosogatószivacsot használtam.
2009. okt. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mi PUR-ral elmossuk, saját keféje van, jól kiöblitjük, naponta egyszer sterilizáljuk a kezdetektől fogva, most 6.5 hónapos. A kanalakat a mosogatógépből adom neki, ahogy jönnek, nem mosom és fertőtlenitem külön.
2009. okt. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Már mi sem tápszerezünk mert lassan két éves a lányom, de cumisüveg még van reggel este. Én mosószeres vizben mosom kefével, külön szivaccsal külön tálban. Már nem főzöm ki. A barátnőm mindig mosogatógépben mosta. A forróviz ott is fertőtlenit. aztán elöblitette ő is.
2009. okt. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én hetente egyszer hypozom,mert olyan rondán megfogja a tea.Utána ecetes vízben kifőzöm,így szép csillogósak lesznek.Amúgy naponta mososzerrel mosom át és benne hagyom a vizet,mert a "tápszerszag" nem jön ki belőle.
2009. okt. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Akkor nem csinálom rosszul, ha beáztatom Pur sensitive-s mosogatószeres lavorba, kefével elmosom, majd leöblítem. De lehet kipróbálom a mosogatógépet is néhányszor (AVENT van), utána azt is elöblítem. Üdv. mindenkinek!
2009. okt. 20. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!