Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája még kap...

Akinek a babája még kap tápszert, az meddig mosta és hogyan a cuclikat?

Figyelt kérdés
Mi most múltunk 13 hónaposak és én még kefével, mosogatószerrel, lavorba beáztatva mosom el a cumikat és cumisüvegeket. Vagy lehet mosogatógépben is?
2009. okt. 19. 19:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én kezdetektől fogva csak forrázom a cuclikat.Mosószerrel mosni lehet egyáltalán?
2009. okt. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Kilányom (még csak) 5 hós múlt.Kezdetektől fogva forró vízzel mosom a cumijait,és aztán nekünk még megy a fertőtlenítőbe.

Ha elmúlik majd 6 hós, akkor sterilizálni már nem fogom, de sosem fogom betenni a mosogatógépbe.

Ennek több oka van.Egyrészt mert nem megy naponta a mosogatógép,másrészt meg nem tudhatom mijen vegyszermaradék marad rajta. Ha saját két kezemmel mosom /öblítem el akkor azért biztosabb vagyok/leszek a tisztaságában.

2009. okt. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%

Az elején még nem mertem mosószerrel mosni, de egy idő után öblítés, kifőzés ellenére is gusztustalanok voltak, elkezdtem mosni, mosószer, kefe.

Nagyon unom már egyébként:) Ha lenne mosogatógépem, biztos, h abban mosnám!

14 hós a fiam. És már nem főzöm ki a cumikat, üvegeket, sőt a vizet sem forralom, sima csapvizet melegítek mikróban. Semmi baja.

2009. okt. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én mosogatógéppel mosom, el kell öblíteni sima vízben utána. Van, hogy kézzel mosom, természetesen mosószerrel, mivel az oldja rendesen a zsírt.

A cumifejet mindig kézzel mosom, kefével forró vízben, mosogatószerrel.

15 hónapos.

2009. okt. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24-es vagyok. Elvileg a tájékoztatón rajta van, hogy lehet-e gépben mosni vagy sem. Avent és mam márkájúakat biztos lehet.
2009. okt. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Két mosogató lavórkám van (ezeket csak babaholmikhoz használom) egyben mosogatok, másikban öblítek, a használt cumikat, üvegeket ebben mosom el kefével, mosogatószerrel. Ezen kívül naponta egyszer (reggelente) kifőzöm enyhén ecetes forró vízben 5 percig.
2009. okt. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
8 hós babaám üvegeit, cumijait naponta kifőzöm. MILYEN MOSOGATÓSZERT HASZNÁLTOK?
2009. okt. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ilyenkor még én is:)

Egyébként a rózsaszínű Purt.

2009. okt. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy milyet használsz, a lényeg, hogy alaposan öblítsd le. A mosogatógép pedig ugyanaz mint amikor kézzel mosod: forró víz és mosogatószer, csak az öblítőt utána le kell öblíteni róla.
2009. okt. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
17 hónapos a fiam, persze már nem főzöm ki. elmosom mosogatószeres vízben, leöblítem, aztán vízforralóban forralok vizet és azzal átöntöm.
2009. okt. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!