Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Állandóan kézben kell tartanom...

Állandóan kézben kell tartanom 10 hónapos babámat, különben ordít. Hogyan szoktathatnám le erről, kíméletesen, hogy néha legalább el tudjak mosogatni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kíméletesen sehogy,ha már így elrontottad.Vagy cipeled még sokáig,vagy kibirod,hogy 2 evés között ordít.Más módszer nincs.
2009. okt. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kösd le a figyelmét valamivel (nem kell minden héten új játékot venni, hanem: fakanál, tányér, cumisüveg kupakja, műanyagflakon megtöltve gombokkal és jó szorosan lezárva, ilyesmi) vidd ki őt oda, ahol tevékenykednél és folyamatosan magyarázz neki, mit csinálsz, miért, énekelj, mondókázz, nevettesd. egy ideig csak akkor csinálj vele ilyen poénos dolgokat, mikor dolgozol és közben ő figyel téged. Így szép lassan pozitív élményhez kapcsolja a tevékenykedésed. Nem azt érzi majd, hogy anya most elmegy és itthagy és nem engem abajgat, hanem az lesz benne, hogy de jó, anya zöldséget pucol: mindjárt nevetgélni fogunk :)
2009. okt. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! az én fiam is ilyen volt kb. 5 hós koráig állandóan ordított ha leraktuk. Ilyenkor akkor főztem és mosogattam ha aludt. De később beletettem az etetőszékbe vagy a babakocsiba adtam a kezébe játékot és elvolt míg főztem vagy mosogattam.
2009. okt. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM SZÉPEN MINDENKINEK AZ ÖTLETEKET!
2009. okt. 20. 10:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!