Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apa mindenkinek érdeklődik?

Apa mindenkinek érdeklődik?

Figyelt kérdés

Anyukák, újszülött ill. néhány hónapos babával vannak otthon,az apukák napközben, amikor dolgoznak, szoktak telefonálni, érdeklődni, hogy mi van otthon, hogy vagytok, minden rendben van-e? Felhív mindenkit a párja legalább napi egyszer?

És amikor hazaér, rögtön megy gyerekhez, puszi, érdeklődés, játék?


2009. okt. 19. 16:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
9 hónapos és naponta többször is hív.de ez igy van amióta megismerkedtünk.amióta baba van,már természetesen ő a fő téma.amikor hazajön ki se tudná kerülni a gyereket,mert ahogy meghallja hogy nyílik az ajtó,már pattan is és mászik ezerrel az apa elé,ő meg ő elé.
2009. okt. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
persze, nálunk is egész nap MSN-ben van a kapcsolat tartva:) már amikor időm van itt ülni ugye...:)) 11 heteske Anyukája.
2009. okt. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk nem telefonálgatunk, mert elég drága lenne, hanem email kapcsolatban vagyunk, naponta több levelet váltunk, rövidebbeket amikor a gyerkőc ébren van, hosszabbakat, ha épp alszik, akkor jobban van időm írni nekem is. Ha hazaért, akkor azonnal jön a gyerkőchöz, azonnal adja is a kulcsát, mert az a minden! Aztán persze keressük. :) De utána megy a játék, ha átöltözött, megmosakodott és evett. Szerencsém van nagyon! 17 hónapos kislány anyukája.
2009. okt. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Min.1x beszélünk 1nap,van hogy én hívom,van hogy ő.Van olyanis hogy én hívom többször,ha van valami.Változó.

Ha hazaér,természetesen köszön,aztán levetkőzik,kezetmos és természetesen aztán gyerekezik.

2009. okt. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ja,1 éves a lányuk.
2009. okt. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
40%

16:15 vagyok, jó hogy így lepontoztak :(

Irigyek vagytok, lányok, hogy utánunk érdeklődik a férjem, vagy mi???

2009. okt. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mi is beszélünk napközbe van hogy 2szer is. Amikor terhes voltam akkor is beszéltünk. Mindig kérdezi a lányunkat is hogy van mit csinál. És azt is megbeszéljük mit hozzon a boltból hazafelé. 6 hónapos a kislányunk.
2009. okt. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
3 hónapos a kisfiunk. Mi is beszélünk általában nap napközben, főleg mert ált. itthon ebédel és szól mikor tud jönni. De ha egész nap vidéken van vagy hív, vagy nem. Mikor hazajön megnéz minket, de általában még dolgoznia kell, van hogy csak a fürcsire fejezi be. Mostmár egyre inkább tud mit kezdeni a babával és igyekszik kicsit foglalkozni vele.
2009. okt. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szia! 10 hetes a babánk! NApi 3-5 alkalommal is felhív a férjem de én igénylem is:)!
2009. okt. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!