Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apa mindenkinek érdeklődik?

Apa mindenkinek érdeklődik?

Figyelt kérdés

Anyukák, újszülött ill. néhány hónapos babával vannak otthon,az apukák napközben, amikor dolgoznak, szoktak telefonálni, érdeklődni, hogy mi van otthon, hogy vagytok, minden rendben van-e? Felhív mindenkit a párja legalább napi egyszer?

És amikor hazaér, rögtön megy gyerekhez, puszi, érdeklődés, játék?


2009. okt. 19. 16:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Nem hív fel.Eszembe sem jut,hogy fel kéne hívnia.Ha minden nap hívna,kicsit idegesítene is.Majd én szólok,ha baj van.Dolgozik,el van foglalva.De ha valamiért felhív,akkor a végén megkérdezi,hogy mi újság.Ha hazaér előbb rendbeteszi magát,átöltözés,ilyesmi és aztán foglalkozik a gyerekkel.Ilyenkor nekem is van egy kis időm,hogy újságot olvassak,stb.Aztán séta,este pedig többynire együtt vagyunk hármasban.
2009. okt. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
első vagyok,2 és fél hós a pici
2009. okt. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Szia! Mi mindig beszélünk, van amikor 2x is felhív. Mindig megkérdezi, mi van velünk, engem egyáltalán nem idegesít amikor hív.
2009. okt. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

Amíg pár napos volt a baba, volt hogy többször is hívott egy nap. De mostmár 6 hónapos, még néha ha van pár unalmas perce, egyből hív, de már annyira nem jellemző.

Amikor hazajön persze az első 5 percet vele tölti (köszön, puszi), aztán utána fürdetés után játszanak.

Ezek szerint nálatok nincs semmi??

2009. okt. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

Szia!

Mi a baba előtt is naponta 4-5-ször beszéltünk.És azóta is!Most 6,5 hónapos a kisfiunk.Mindig érdeklődik,mint ahogy én is,ha ő van otthon a bébivel.:-)

2009. okt. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%

Egész nap be van kapcsolva a számítógép (férjemnél is- irodista), a levelező-chat, azon "beszélünk"-írunk egymásnak folyamatosan. Mindig tudja, mikor alszik a babánk, mikor ébred, mikor mit eszik, mit játszik. 1-2 szóval mindig leírom neki, persze nem regényt írok.

Ezen kívül 3-szor beszélünk telefonon, mikor beér az irodába, mikor ebédszünet van, és mikor elindul haza.

Ha hazaér, az első, hogy megölel, megcsókol mindkettőnket.

Meg is őrülnék, ha nem beszélhetnénk ennyit. Ő is megbolondulna, ha nem tudná, mit csinál a babánk.

Számunkra ez így természetes, egyikünknek sem teher, sőt...

Üdv, 10 hónapos anyuka

2009. okt. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Engem is minden nap hív, de van hogy Én telefonálok reggel mikor felébredtünk, megetettem a picit én is megreggeliztem utána. Nekünk szükségünk van arra, hogy napközben is kapcsolatban maradjunk, beszélgessünk. Nem azért mert valami baj lenne, hanem csak úgy. Mert összetartozunk. Igaz Ő most sajna nincs is nagyon elfoglalva (autóipar), ezért van ideje telefonálgatni:-(
2009. okt. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%
Ja az kimaradt,hogy persze az az első,hogy megpuszilgat mindkettőnket ha hazaér.:-)
2009. okt. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Második 16:15-ös: 3 hónapos a babánk
2009. okt. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Igen, nálunk ez legtöbbször elmarad.... már akkor is hiányoltam a napi egyszeri beszélgetést amikor terhes voltam...mindenórás terhes kismamának szüksége van arra hogy tudja a párja gondol rá és ha teheti legalább napjában egyszer felhívja. És ezt akkor is amikor már otthon van a baba. Jól esik a tudta, hogy gondol ránk és nem csak mondja, jól esik hogy elújságolhatom neki a baba legújabb okosságait :) de nem mindig tesz, igyre ritkábban
2009. okt. 19. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!