Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig használjátok,...

Mennyi ideig használjátok, használtátok folyamatosan a viburcol kúpot?

Figyelt kérdés
Kicsi Manónk fogzik, és elég nyűgösek az éjszakáink. Tegnap előtt adtam neki egy viburcol kúpot, és végig aludta az éjszakát, egyszer kelt fel inni egy kis teát. Tegnap már nem adtam, nem tudom meddig adhatom neki folyamatosan, nem akarnám, hogy hozzászokjon a kis szervezete. Ti hogy használjátok? Előre is köszönöm, és jó babázást mindenkinek.
2009. okt. 19. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre valahogy senki nem akar válaszolni. Pedig én is kíváncsi lennék.
2009. okt. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, mivel mi már a 4. dobozzal fogyasztjuk. Egymás után jönnek az őrlő fogacskák...
2009. okt. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A homeopátiás szereket nem lehet túladagolni, de a hatás érdekében maximum 3hétig javasolt a folyamatos adása, utána egy hét szünet, vagy 20nap adás, 10nap szünet, egy hét adás 5-7nap szünet. Kinek mi a jó. Én használom 4hónapja, homeopátiás orvosunk ezeket javasolta, volt amikor két hétig nem kapta, de utána 2hétig igen. Remélem tudtam segíteni.
2009. okt. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.
2009. okt. 20. 12:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!