Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Graco qouattro tours-t ill a...

Graco qouattro tours-t ill a pierre cardin ps647-et vegyünk e? Igaz az egyik olcsóbb a másik drágább, de meghallgatnánk pár véleményt.

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk a pierre cardin van és teljesen meg vagyok elégedve vele. Bár még csak 4 hónapja használom. Súlya babával elég nehéz. Az összecsukása egyszerű, könnyen a személyautómba tudom tenni az 50 kilómmal is. Nekem külön van babahordozóm. Ha anyagi helyzeted megengedi bármelyiket választhatod, nekem az ár is számított. Ha a kereke kicsit nyikorog,bekenjük és már jó is. Sóderes úton lakunk, kb 50 méter a köves út. Remélem segítettem.
2009. okt. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk Graconk van.

Használtan vettük, plusz a kisfiam használta eddig, de 1 hónap múlva már kistesó fog benne utazni. A Gracok sokkal strapabíróbbak, mint a PC-k. Igaz, nem könnyű és összecsukva nagy helyet foglal (legalábbis a mi autónk csomagtartóját kitölti), de ezen kívül más hátrányt nem tudok említeni.

Imádjuk, mert az elejétől a végéig használható...

2009. okt. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk Pierre cardin Ps647-es babakocsink van. Nagyon szeretem. Van ugyan egy másik babakocsink is (Titi), de a sportrészének a háttámláját sajnos nem lehet állítani, ezért vettünk egy másik babakocsit. A kisfiam jól érzi magát benne, nagy a hely és nagyon jó védi a hideg ellen is. Az állítható kar is praktikus....tehát csak ajánlani tudom.

Ja! És jó nagy alul a pakolós része. :)

2009. okt. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekünk Graco van. Amikor babakocsikat nézegettünk a Pierre Cardin is szóbajött. Viszont a Graco kocsik stapabítóbbnak, komolyabbnak tűntek számunkra, így ilyet nézegttünk utána.

Szeretem, mert sokrétű, jól ki lehet használni, több extra tartozéka is van. Könnyen tisztítható, könnyű kezelni is.

Esetleg hátránya, hogy lapra csukható, nem mindegyik csomagtartóba fér be. Nálunk ez a kombi autónk miatt nem volt gond.

Szeretem a hordozóját, mert isofix-es és nagyon egyszerű a használata ezáltal. Monduk önmagában is van súlya a hordozónak, gyerekkel együtt meg pláne, így cipelgetni nem éppen leányálom.

Én nem bántam meg, ezt választottam, amíg a babánknak kocsira lesz szüksége, ez kitart, mert sportkocsira alakítható.

2009. okt. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is Graco van. Egyszerűen kinyírhatatlan. A negyedik babát szolgálja, és még mindíg semmi baja! Nagyon praktikus, az autós szett is páratlanul jó. Én nagyon szeretem:)!

2009. okt. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a Pierre Cardinre esküszöm. Könnyű, de mégis komoly cucc, mindegyik funkciót maximálisan kihasználtuk. Azért döntöttünk mellette, hogy még legalább két gyereket kiszolgáljon.
2009. okt. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk Quattro Tour Delux van,és sztem mindent kibír.Nem volt olcsó,de nagyon megérte az árát.Mi szeretnénk még egy babát,és biztos vagyok benne,h őt is ki fogja szolgálni.
2009. okt. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp a Graco,igaz a PC könnyebb, de a barátnőm pierre cardinjuk szétment az ülésük,elszakadt a varrás és alig akarták kicserélni, pedig garanciában volt.
2009. okt. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk az eladó javasolta a Gracot, a PC-ről pedig lebeszélt, mert hamar tönkremennek.(áll. kiesik a kereke)
2009. okt. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket,nagyon sokat segítettetek
2009. okt. 29. 12:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!