Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet valami baja a babámnak?

Lehet valami baja a babámnak?

Figyelt kérdés
reggel beleültettem az ernyökocsiba és egy pillanatra elfogdultam elörehajotl és kiesett a kocsibol kb30cm-ert padloszönyeg és szönyeg is van ahová estee kicsit nyüsszögött de nem sirt 1pers se kellett már nevetett picit piros volt a homloka kb fél orát utána elmult!lehet baja?8és fél hos a kisfiam beleörülök a gondolatba!
2009. okt. 19. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
figyelgesd 1-2 napig, de nem lesz baja, nyugi:)
2009. okt. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, semmi baja nem lett. Az én babám 7 hónapos, mát feláll a járókába de még ülni nem tud, és van hogy ő is esik. -semmi baja nincs, sír egy kicsit és utána játszik tovább.
2009. okt. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
semmi baja sincs .az enyém az ágyrol esett le és elkezdtem a sirást pedig ö nem igazán sirt.nyugi,ne agyalj rajta
2009. okt. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nálunk anyós nem figyelt, és fejest "ugrott" az ágyról 7 hósom.

Szintén padlószőnyegre.

Ahol súrlódott, ott kicsit lehorzsolta a szőnyeg, sírt egy kicsit, de nem lett semmi baja.

Pedig az jó fél méteres magasság volt.


Én persze jobban kiborultam, mint a gyerek, pedig már itthon is ugrott egyszer egy csukafejest a franciaágyról.


Sajnos minden balesetet nem lehet kivédeni.

Hiába próbálja az ember.


Ne aggódj, nem lesz semmi baja.

2009. okt. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En nekem egyszer egy doki azt mondta,hogy ha az elso reakcioja az,hogy sir,es aztan meg tudod nyugtatni,akkor minden renden.
2009. okt. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugi persze.Nem lesz baja.Az en fiam is fordult ki a kocsibol,előre esek a kocsi meg rá.Ugy tortent hogy a kocsik elkezdett gurulni es egy lyukba kötöttt ki ezért esett ki.Én majdnem szornyet haltam az ijedségtől,olyan gyorsan felkaptam hogy még érkezete sem volt szegénynek sirni.Utána persze keservessen sirt a vallamon egy karcolas nelkul megusztuk,halla Istennek:)
2009. okt. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat mindenkinek!hála az égnek azota is jo kedve van csak én érzem borzasztoan magam hogy miert nem kötöttem be azonnal és hogy felelötlen vagyok?!mindenkinek csodás "balesetmentes" babázást és jo egészséget kivánok!
2009. okt. 19. 15:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!