Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babámnak pár napja nagyon...

Babámnak pár napja nagyon piros a feneke. Sudocremmel kenem. A pelenkától lehet vagy a fogzás okozza?

Figyelt kérdés
Még nincs foga, 7 hónapos.Tescos zöld pelust használunk, én arra gyanakszok.
2009. okt. 19. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen popsi törlőt használsz? Nekünk a Johnson's-tól voltak kiütések!

Tescos pelust nem használok, azt nem tudom.

2009. okt. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pampesrt meg gyógyszertári Bogi márkájút. Ezektől nem volt eddig baja.
2009. okt. 19. 13:57
 3/8 anonim ***** válasza:
A fogzástól lehet, mert olyankor sokkal savasabb a széklete. Ha ez okozza, akkor a sudocrem pár nap alatt helyrehozza. De okozhatja a pelus is. Ki kell kísérletezni, sajnos mi sem tudunk jobbat.
2009. okt. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia


Én bepantent használok és jobb fajta pelusokat nincsen vele semmi gond. Szerintem a pelussal lehet a baj, cseréld gyakrabban vagy vegyél drágább pelust nekünk pamperst elég 4 óránként cserélni az éjszakát pedig végig bírja! Hidd el megéri mi inkább magunkon spórolunk.

2009. okt. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kapott mostanában antibiotikumot? Az én kislányomnak attól kipirosodott és kipöttyösödött a popsija.
2009. okt. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pampers nem vált be, nem kapott antibiotikumot. Szerintem a pelenka.
2009. okt. 19. 14:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! A fogzás okozhatja, mi is így vagyunk. A Sudocrem a legjobb rá.
2009. okt. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csütörtökön úgyis megyünk a védőnőhöz méretni majd ő hátha tudja. Addig is másmilyen pelenkát rakok alá.
2009. okt. 19. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!