Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 fokos lakás nem túl hideg...

20 fokos lakás nem túl hideg 9 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Állandóan kitakarózik a kisfiam, hálózsákban ordít... Lehet, hogy fázik és azért ébred rendre 2 körül és sír 3 órát megállás nélkül???
2009. okt. 19. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem hideg, az én babám 7 hónapos és egy rövid újjú kombiban meg rugdalozóban alszik, nem fázik. De nekem is ordít éjszaka, 4-5-ször ébred. És sír.
2009. okt. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát nem mondom, hogy örülök, hogy nem vagyok egyedül az éjszakai drámával :( De akkor ezek szerint nem azért lehet, mert fázik... Akkor vajon miért?
2009. okt. 19. 13:53
 3/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, hát azt én is szeretném tudni mert már a tököm tele van hogy semmit nem alszok-alszunk éjszaka. Nem tudok rájönni már mindent megpróbáltam és semmi nem jó.
2009. okt. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Belgiumban az ismerősöméknél a gyerek születése óta nappal 18 fürdéskor 21 fok van. A kislány 3 éves és még soha nem volt beteg, a kisfiú most született. Ott ez a szokás.

Én ezt nem merem kipróbálni úh nálunk nappal 20 fok van vagy 19 fürihez 22.

2009. okt. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Éjjelre jó az a húsz fok. Biztos hogy nem fázik. A fogakkal hogy álltok? Az is lehet hogy fáj neki és azért ébred és sír.
2009. okt. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az előző vok 7 hós a lányom
2009. okt. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia! Az én fiam is 7 hónapos, színtén ötször-hatszor kelek fel éjszaka. Már annyira kimerültem, hogy most együtt alszunk egy nagy ágyban a férjemmel. Így érdekes módon csak egyszer ébred fel, akkor is odaadtam a cumit és már aludt is tovább. Reggelig semmi gond nem volt. Persze csak egy két napig érdemes ezt csinálni, amíg Te is kipihened magad.

Amúgy a hálózsák nálunk sem játszik, pár percig van el benne, majd üvölt. Próbáltad már, hogy beteszed a kedvenc játékát a kiságyba? Néha nálunk segít, mert ha felébred, akkor azzal játszik pár percig és magától visszaalszik. Más ötletem sajnos nincs.:(

2009. okt. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Meg kell szokni a takarót is.Mi ugyan zsákosak vagyunk, mert én úgy gondoltam, jobb neki is ha nem ébred arra h fázik.Mára megszokta.Amúgy sztem nem kevés a 20 fok, bár attól is függ, milyen ruhában alszik, hány réteg, hosszú-rövid stb.Meg lent alszik, vagy még fent?

Mi 19 fokban alszunk kb(télen 18-nál bekapcsol a fűtés 19-ig),19 hós kisfiamat hosszú ujjú bodyba és hosszú ujjú rugiban teszem le+ a zsák.A 3 óra nonstop sírás lehet attól is h túl fáradt, túlságosan felébredt, és nem tud visszaaludni.Nálunk ilyenkor az jött be ha magára hagytuk, mert bármit csináltam semmi nem volt jó.Amikor nem bírtam hallgatni, bekapcsoltam a porszívót!Az elég hangos ahhoz hogy ne halljam élesen hogy visít, ő meg elaludt rajta, mert tök monoton, kizökkent végre a sírásból!!!Főleg hogy a végén már azt se tudják, miért sírnak....Próbáld ki!..Én 45 perc visítás után próbáltam ki, bejött.

2009. okt. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
bocsi, még nem szültem, csak pocakos vagyok, de én is fázok 20 fokban! Nem tudom, hogy lesz, ha meglesz a baba, mert nálam a jó idő 24-25 fokban kezdődik, alatta fázok a lakásban
2009. okt. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is 24-25 fok van, kicsim fázik már 20 fokban, 8 hós.
2009. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!