Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hetes babámat a héten...

Két hetes babámat a héten kivihetem a levegőre?

Figyelt kérdés
Mennyi időre? Mit adjak rá? De ha szél van akkor nem ugye?
2009. okt. 19. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Szélben inkább ne.Ha már hozzászokott a szellőztetéshez,akkor akár fél órára is leviheted.Jó melegen felöltöztetni,téli sapi alá lehet egy vékony cérnasapi.Be szoktam kenni vékonyan 2 hónapos kislányom arcát krémmel,hogy ne csipje ki a hideg.
2009. okt. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Februárban szültem, akkor volt kb ilyen idő. A doktornőnk azt mondta, két hetes korában öltöztessem fel úgy mintha kivinném és tegyem ki az erkélyre első nap 5percre,második nap 10,harmadik 15,negyedik 20. Utána nap kivihetem sétálni fél órára. Én betartottam. Azóta is minimum fél-egy órát vagyunk kint naponta, persze ha vihar van akkor nem. Nyáron jóval többet mentünk, de most sem hagyunk ki egy napot sem. Hogy mit adj rá? body,pulcsi,kabát,harisnya és gatyó, takaró, de ha van bundazsákod akkor azalá öltöztesd be és nem kell takaró. Ja a kesztyű és a sapka lemaradt :) Nekünk így jó volt.
2009. okt. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!