Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért remeg meg a fiam?

Mért remeg meg a fiam?

Figyelt kérdés
7 hónapos,sokan azt mondják, hogy pisil,de ennyit?A doki azt mondta kamerázzam le.Van aki észrevett hasonlót?
2009. okt. 19. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Pisiliskor tényleg egy kicsit megrázkódnak.
2009. okt. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Tényleg pisil az én fiam is úgy csinál. "Olyan mint ha kirázná a hideg.." Amúgy ők még kicsiket pisilnek egyszerre legalábbis az én fiam pisil majd 10 perc múlva megint pisil. Szerintem nyugodj meg de azért lekamerázhatod.

9 hós kisfiú anyukája

2009. okt. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Detto ugyanez!De nem ám az elejétől fogva,hanem kb úgy 3 hete.Most két és fél hónapos.Nekem is azt mondták,hogy pisil.Hát nem tudom.Nem egyszer jártam úgy,hogy épp pelust cseréltem,megremegett,de pisi sehol.Úgyhogy nem biztos,hogy attól.De hogy mitől,azt én sem tudom.
2009. okt. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is csinálta, mikor egész pici volt. De nem pisiléskor, hanem csak úgy spontán. 5-6 hónapos korára kinőtte.
2009. okt. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11 hós lányom is csinálja. Van hogy pisil, van hogy tényleg kirázza a hideg.
2009. okt. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én 9 hónapos kisfiam kakilás után remeg meg így. Pár nyögés, megremegés és tudom, hogy mehetünk pelust cserélni.
2009. okt. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igaz,hogy sokat pisil,mert sok pisi van a pelusban,de olyan ijesztő.
2009. okt. 19. 16:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!