Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki azt irja, hogy a "babaja...

Aki azt irja, hogy a "babaja atalussza az ejszakat" az pontosan hany oratol hany oraig gondolja?

Figyelt kérdés
A lanyom 5 honapos, ejszaka egyszer ebred meg enni.. kivancsi lennek nalatok ez hogy van?
2008. jún. 25. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én 4 hós fiam ma 9-kor aludt el és 1/4 5-kor ébredt szopizni és aludt vissza fél 7-ig. Én ezt nem nevezem átalvásnak. De már egész jó :)
2008. jún. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagyis tegnap este 9-kor, bocsi
2008. jún. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A 2 és fél hónapos kislányom általában este 10-kor elalszik és reggel fél 7 körül ébred. Így evés nélkül több mint 8 órát kibír! Én ezt tartom az éjszaka átalvásának. Hála Istennek 6 hetes kora óta így van, össze is tehetem a két kezem, hogy ilyen szerencsés vagyok vele.
2008. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kislányom júli 10-én lesz 4 hónapos. 2 hónapos kora óta este 9, 1/2 10-től másnap reggel 6, 1/2 7-ig alszik, nem ébred fel csak mocorog, forgolódik és "nyikorog". Alvás előtt van fürdőzés, öltöztetés közben játékos masszázs, majd szopizik. Esténként 25 - 28 fok van a lakásban, mivel légkondink nincs és panelban lakunk.

Jó egészséget! Üdv. Nektek

Üdv.

2008. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk fél 8-kor fürdés, 8-kor evés és vagy szopi alatt vagy utána fél órával már alszik. Legözelebb 5 körül kel. Én erre már azt mondom, hogy átalussza az éjszakát, mert 8-9 órát alszik egyhuzamban és az estek döntő többségében csak 1-1,5 óra múlva alszik visza az 5 órai kelés után. Ő is 5 hónapos. Már csak azért is tuti, hogy ez átalvásnak számít, mert szopi alatt legtöbbször én is bealszok és reggel 5-kor kelek vele, de visszaaludni már nem tudok, ha ez nem annak számítana, akkor ezek szerint 28 évesen én sem alszom át...:-)))
2008. jún. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szia!

az én kislányom most 4 hónapos és 2 hetes kora óta este9-től reggel 7ig alszik.de az is előfordul hogy 9-fél 10ig

2008. jún. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az én fiam 8- 9-től alszik 6-ig, néha 7-ig.
2008. jún. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szia!az én kislányom most 6 hónapos!!1 hónapos kora óta este 7-től reggel 8-ig 9-ig alszik egyfolytába!! 1x 2x-szer fordult elő hogy éjszaka felébredt!!de ez azért is így van mert saját kisszobájába alszik és ott csend van meg így lett szoktattva!!soksikert a továbbiakban!:)
2008. jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! A kisfiam este 8 körül alszik el és reggel 6 óra körül ébred. :) Amióta megszületett ;)

Remélem, így is marad! 4 hónapos múlt

2008. jún. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!