Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktattátok rá babátok...

Hogyan szoktattátok rá babátokat az Aventes varázsitató pohárra?

Figyelt kérdés
Ha oda adom neki csak játszik vele,rágcsálja de nem hajlandó beleszívni.Pedig már azt is csináltam,hogy kivettem a szelepet,hogy folyon a szájába,hátha úgy rájön hogy mire való,de semmi eredmény.Jó lenne már elhagyni a cumisüveget,mert már 9 hónapos a fiam.
2009. okt. 19. 11:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy, kezdettöl fogva rendes pohárból itatom - minek megszokni, hogy a pohárral játszani is lehet, akkor se ömlik ki ami benne van?
2009. okt. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Én is 1 napos korától pohárból itattam mindkét gyerekemet.

Semmi értelme az ilyen szaroknak, csak pénzlehúzás, meg azt olvastam itt sokan panaszkodnak, hogy alig lehet kitakarítani ezeknek a poharaknak a csőrüket.

2009. okt. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

a kérdés az volt, hogy a MÁR CUMISÜVEGES babót hogyan lehetne az ennél eggyel jobb variációra, a csőrös pohárra átszoktatni. Van olyan gyerek, aki nem iszik pohárból, mertmivel például tápszeres volt, és megszokta a cumisüveget, vagy tökmindegy miért. a lényeg, hogy a kérdező el szeretné hagyni az üveget, és ezt (helyesen) több lépcsőben tenné. Én nem értem miért kell eső után köpönyeg választ adni??!

Tehát: mi is vettünk, megmutattam neki, hogy iszom belőle, mivel új és érdekes volt, egy jó ideig elvoltunk azzal, hogy tartottam a szájához, ő rágta, aztán véletlenül szívott egyet és ettől kezdve egyre többet szívta és kevesebbet rágta. Pont a mutogatós korszakban volt ez, mindig mutatta, megszerette.

2009. okt. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem a világ csodája, de én azért szeretem, mert mindig magunkkal tudjuk vinni, ha út közben kellene itatni. Én 6 hónapos kora óta próbálgatom, talán most (8és fél hónapos) kezdi megtanulni. Igaz, hogy szereti rágogatni, meg elfekszik vele itthon, és miközben játszik is vele, szépen folyik össze-vissza mindenfele. De már sokat iszik belőle. Én is úgy kezdtem, hogy levettem a szelepet. Talán jobb, ha nincs variáció, tehát csak ezt add neki, ne adjál cumisüveget! El fogja kezdeni szívni!
2009. okt. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a 3. válaszolónak a védelmet!Igen,tápszeresek voltunk és ráadásul koraszülöttek,örültünk,hogy nagy nehezen ivott a cumisüvegből is ,mert elég gyenge volt szegénykém egy hónapig!

Kipróbálom a mutogatós módszert és mégegyszer köszönöm szépen a segítséget!

2009. okt. 19. 12:16
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Sztem akkor is érdemesebb lenne pohárra szoktatni, mert utána a varázsitatóról is át kell majd szoktatni a rendes pohárra.

2. vok.

2009. okt. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
nincs mit :)
2009. okt. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

megdöbbenve olvasok néhány választ...

meg fog tanulni pohárból is inni a baba...

én is odaadtam a fiamnak a csőröset, megismerkedett vele, stb. aztán a teás cumisüvegéből megitattam, de csak keveset adtam neki abból, és odaadtam ezt is. szóval próbáltam rávezeteni, h ez mire is való:) nekünk bejött, 6 hónapos volt akkor, 1 éves koráig abból ivott. akkor vettünk újat, az mam, kiszedtem a szelepet, olyan mint 1 pohár. 2 hét múlva már pohárból is ivott.

2009. okt. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Igazán nem értem, nekem mindegyik gyerekem 2 -3 hónapos korában kapott már teát pohárból, de nem ilyen csörös csodából, hanem rendesböl. Nem lett semmi bajuk, megtanultak inni és nem károsodtak kicsit se. Mi értelme van elöször csörös pohárból itatni, ha utánna át kell szoktatni a másikra? Szerintem fölösleges bonyolitani a dolgot.
2009. okt. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

egy koraszülött, cumisüveges babának te nem fogod tudni pohárból adni a folyadékot egyik napról a másikra, kedves utolsó! mint írtam, a csőrös egy fokozat, segítség, mert hasonlít, mégis egy idő után ki lehet szedni a szelepet, így megtanul ömlő vizet nyelni (és nem szopni, szívni!) a baba. Erre kell. És ismétlem: nem a kérdésre válaszolsz...


3. válaszoló

2009. okt. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!