Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14hónapos kisfiam reggelire...

14hónapos kisfiam reggelire és vacsorára a tápszert kéri mást nem. Esetleg egy két falatot eszik. Ti babátok hogy eszik?

Figyelt kérdés
a védőnő azt mondta nekem, hogy már kellene mást is reggeliznie és vacsiznia. Mindig oda ültetem hozzánk reggelizni és vacsizni is, de csak játszik az étellel.
2009. okt. 19. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Már régen nem kellene neki a tápszer.Ha időben elkezdted volna a hozzátáplálást gyümölcsökkel,főzelékkel,valódi vitaminokkal,nem pedig tápszerrel,amiben semmi természetes anyag sincs,akkor most enne rendesen.Nem csak reggel este kellene neki más,hanem már délben is azt kéne ennie,amit ti.Most viszont kínlódhatsz vele,mire eszik majd rendesen.És imádkozhatsz,hogy a vitaminhiány stb.miatt ne legyen beteg,mert az immunrendszere nem tudott rendesen fejlődni.
2009. okt. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam most lesz 14 hónapos s lefekvéskor s reggel is tápszert eszik. Délelőtt virsli, felvágott, vajas kenyér, tojás... délben főzelék s délután általában gyümölcsöt szokott babapiskótával, joghurttal, rizzsel összekeverve.
2009. okt. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, szerintem teljesen félreérted a kérdést, jólle is teremted , mielőtt mégegyszer elolvasnád... Reggel és este tápit eszik, nem kér mellé vajaskenyeret, szalámit, egyebet, csak ezt. De tízóraira,ebédre uzsira bizonyára gyümőlcs és főzelék a kaja, nem tápszer napi ötször! Remélem jól értem,kérdező anyuka? Reggel és este miért ne ihatna tápit/tehéntejet? Sőt,ez való neki, mit kéne hogy egyen? A védőnő gondolom azt mondogatja, hogy tápi után reggel egy órával miért nem eszik veled egy kis kenyeret/kalácsot, vacsira ugyanígy a tápi előtt. Hát majd fog. Játszik a kajával,mert nem éhes 240 tápi után reggel,ennyi. Talán ha tehéntej vagy babaital váltja fel a tápit, nem lesz annyira laktató és neki fog állni reggelizni.
2009. okt. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a fiam reggel és este 270 tápszert eszik meg, 17 hónapos. most már kezd velem is csipegetni reggel. megeszik már fél kiflit utána. vacsit pedig úgy oldom meg, hogy 6kor eszik rendes vacsorát, aztán fürdés... és lefekvés előtt tápszer. szóval 1,5 óra eltelik a 2 vacsi között.
2009. okt. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen így gondolom, ahogy a 2.válaszadó írta.
2009. okt. 19. 13:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Az en 14hos fiam sem hajlando reggelizni,pedig mar mindent elkovettem.Megissza a 2dc tejét es aztan csak 10oraizik(ált.egy banánt)majd ebed.Vacsorára eszik rendessen visszot akkor a tejbol nem fogy annyi(1dc vagy másfél).Nyugi neki elég igy,max kinalgatni tudod aztan majd egyszer rákap.
2009. okt. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!