Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babának lehet cumit...

2 hónapos babának lehet cumit adni? Ha nem tud cumizni, hogyan tanítsam meg rá?

Figyelt kérdés
Nem tud cumizni, szív 1-2-őt aztán kiköpi. Nem tudja a szájában tartani. Megnyugtatja a cumizás, de nem foghatom neki állandóan. Mitévő legyek?
2009. okt. 19. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Miért akarod hogy cumizzon?

Valószínű nem kell neki a cumi azért köpi ki.Szerintem ne erőltesd ha nem kéri. Az én babám 9 hónapos az elején cumizott de már 4 - 5 hónapja nem kell neki ha beteszem a szájában rögtön kiköpi vagy kiveszi és forgatja nézi..

2009. okt. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha akarod, akkor cumiztasd. Eleinte az én lányom is kiköpte a cumit, de aztán egyre tovább volt a szájában. Nem mindig kéri, de ha nagyon nyugtalan, használ:) Ha kell neki, meg fogja tanulni, hogy tartsa a szájában. Erőltetni persze nem szabad, de ha úgy látod, akkor add oda neki.
2009. okt. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Anyukám szerint sem kell erőltetni, én is ilyen voltam, és isten ments, hogy erőltessek bármit, csak azért gondoltam, mert ált. cicin nyugszik meg, és vannak bizonyos helyzetek, ahol nem rakhatom rá. Na akkor jól jönne a cumi, de nem fogom erőltetni.
2009. okt. 19. 14:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!