Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák. Hogy élitek meg az...

Anyukák. Hogy élitek meg az első közös karácsony tudatát?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy tervezitek,és mi játszódik le bennetek,mikor eszetekbe jut,az első közös karácsony a picivel.

Én eltudnám sírni magam,hogy az álmunk teljesült a fiunk születésével,újra babát várok,és ez lesz az első igazi karácsonyunk.


2009. okt. 19. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:

jaj én is nagy boldogságban avgyok, már minden nap foglalkoztat a dolog. Eddig is ez volt minden évben a legszebb, legjobban várt napom, de most.....

Nagyon készülök, mindent tökéletesre akarok, azt szeretném, hogy minden karácsony igazi élmény maradjon a kisfiamnak, akkor lesz 9 hónapos....

Nagyon várom....

2009. okt. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
majdnem 1 éves lesz már a babám,és nagyon várom már.készülni ugyanúgy készülök,csak most kicsit titkosabban csinálunk mindent mert nem karom,hogy lássa mi készítsük a fát,majd ha felébred már minden a helyén legyen,ajándékot nem kap nagyot mert még ugy se érti.de azért becsomizva lesz a fa alatt némi apróság.inkább azon gondolkodom sokat,hogyan tegyem a karácsonyt biztonságosabbá,a baba számára is.hogy ne dőljön rá az első percben a fa,hogy ne érje el az apró díszeket,hogy az asztali díszek miből álljanak stb.ez is nagyon fontos.
2009. okt. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igaz en meg csak most varom az elso babamat de emlekszem meg a gyerekkori Karacsonyokra es gondoltam leirom nektek. Nallunk anyu meg apu (miutan ocsemmel lefekudtunk) ejjel diszitettek fel az egesz hazat. Akkor allitottak fel a karacsonyfat, tettek kis diszeket mindenfele, ajandekokat a fa ala. Hihetetlen csoda volt amikor felebredtunk reggel, ereztuk a dioskalacs illatat amit anyu mar reggel elkezdett sutni es egyszeruen olyan volt a haz mint egy csoda. Ma mar felnottunk es tudjuk mennyire faraszto lehetett mindket agyba dugni, varni amig elaludtunk es kozben disziteni a hazat mint egy orult. :) Vigyazni arra is, hogy nehogy megebredjunk. Orakba tellett nekik es masnap valahogy megsem voltak faradtak. Mai napig olyan jo erzes erre gondolni es azt hiszem nallunk sem lesz maskent ha majd megszuletik a babank. Mikor mar nagyobbak voltunk akkor egyutt diszitettuk mar a fat a szulokkel de azelott mindig egy csoda volt, hogy ejszaka atalakult az egesz haz. :) A tesommal felesben megkaptuk a regi diszeket amit nagyon jo erzes minden evben elovenni, emlekeztet a gyerekkorunkra. Meg a nagymama gyerekkori kis csillaga is fentvan a fan ami mar majdnem 90 eves. :)
2009. okt. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én eddig is nagyon szerettem a karácsonyt, a szüleim mindig is gyönyörű ünnepet varázsoltak belőle. A lányom akkor lesz 9 hónapos és szeretném ha már az első közös ünnepünktől kezdve neki is ilyen élményei legyenek mint nekem. Majd valami apróságot kap majd, de tényleg azon töröm a fejem én is, mit csináljunk hogy ne landoljon a karácsonyfa.

Szeretném vele díszíteni a fát, hogy az is egy emlék legyen a számára, és hogy érezze a családunk együtt van.

Már nagyon várom, olyan szép szerintem is :)

2009. okt. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mi dec 27-én töltjük a 8. hónapot.

Nagyon pici még,de szeretném Neki emlékezetessé tenni minden karácsonyát.

Sok ajándékot még nem tervezünk,de természetesen talál majd a fa alatt.

Még én se tudom hogy barikádozom majd el a fát,nehogy repüljön,de ez majd adja magát.

Olyan jó,úgy várom.A saját kicsi kincsemnek,én tehetem,mi tehetjük boldoggá,emlékezetessé ezt az ünnepet.

2009. okt. 19. 10:23
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is nagyon várom már. Mi akkor leszünk 1 évesek (dec.2-án). A tavalyi az valami borzasztó volt. Nem tudom megmondani miért de az volt.Pedig nem volt szülés utáni depresszióm, talán az, hogy a 4 fal közé voltam zárva, és Én ezt nem bírom. Pedig minden kívánságom teljesült, egészséges fiam született és szent este esett a hó.

Az ideit valami fantasztikusra szeretném varázsolni. Már vettem futó fényeket, ablak világításokat, ajándéknak sok kis apróságot gondoltam, mindegyiket külön csomagolom majd. És inkább a díszítésre figyelek majd jobban oda, mondjuk még ketten voltunk a férjemmel addig is mindig karácsonyi öltözetbe bújtattam a lakást, de most aztán nagyon, minden csillogni és villogni fog.

2009. okt. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!