Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol és mennyibe kerül a...

Hol és mennyibe kerül a Libero 3-as pelenka, a Mega pack?

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Utoljára TESCO-ban vettem, 4600 Ft körül volt (két Megapack csomagot vettem, és 9ezer néhányszázat fizettem érte). Szerintem elég drága.
2009. okt. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pelust én mindig Dm-be vásárolok, ha beváltasz 50 pontot kuponfüzetre abban van egy 25%-os kedvezménykupon így sokkal olcsóbban jövök ki.Utoljára pampers megapackot vettem 6499-25%=4874.-/150db azaz 33 ft/db, sőt még a vásárlás végén beváltottam a baba bónusz által küldött 10 vagy 15% kedvezményt is.
2009. okt. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

VEttünk2 helyen is mostanában:

- a tescoban a Libero 3as 4099 Ft volt és volt hozzá -400 Ft-os kuponunka libero.hu oldalról, így 3699/88 db= 42Ft/db

-a corában alapból 3999 Ft volt a 88 db

Szerintem lépj be a libero klubba, mert néha küldenek kedvezméyes kupont, ha írsz privit, akkor küldök meghívót, és ha így lépsz be,akkor én is jól járok, mert kapok ajándék pontokat :) ebből játékot válthatunk be a kislányomnak :))

2009. okt. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!