Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor azt írjátok, hogy...

Amikor azt írjátok, hogy babátok átalussza az éjszakát, az azt jelenti, hogy szopizni sem kel fel?

Figyelt kérdés
Kislányom 6 hetes és már pár napja nem kel fel éjjel. Nem tudom így marad-e vagy hogy egyáltalán mit csináljak? Van, hogy este 10-től alszik 8-9-ig. Szerintetek fel kellene keltenem, ha a súlya eddig szépen gyarapodott? Ti hogy csináljátok?
2009. okt. 19. 08:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, azt jelenti, szopizni sem kel fel.

Ha a tiéd átalussza, ne keltsd fel, bár még eléggé pici baba, de a dokinénim szerint "nem hülye az a gyerek, ha éhes, felkel." Az első gyerekem 12 órát aludt éjjel.

2009. okt. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Nehogy felkeltsd,örülj,hogy átalussza az éjszakát.Ha éhes lenne,akkor magától is felkelne.És később se szoktasd hozzá az éjszakai evéshez,legfeljebb teát adj neki éjjel.Az ő gyomrocskájának is kell a pihenés.( Meg persze neked is )
2009. okt. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is így gondoltam. :-)
2009. okt. 19. 08:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám is 6 hetes korától átalussza az éjszakát, este 8-tól reggel 7-ig. Örülj neki, hogy alszik a babád! Az enyém meg is tartotta ezt a jó szokását, 10 hónapos, éjjel meg se mukkan :)
2009. okt. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
El se tudjátok képzelni, milyen mázlisták vagytok! :) Az enyém 11 hónapos, kb. 3-4 éjszakát aludt át, azaz egybefüggő 6-8 órát.
2009. okt. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 10 hetes kora óta alussza át. Igaz én az utóbbi időben már csak vizecskét adtam neki, amikor csak a cici miatt akart felkelni és nem volt éhes, így hamar leszokott a felkelésről. Azóta annyira ébred fel, hogy ha kiesik a cumija és hiányzik neki, akkor nagyokat sóhajtozik, ezzel jelzi, hogy kellene...

Remélem ez akkor is így lesz ha jön a foga, mert még nincs neki.

7 hónapos kislány anyukája

2009. okt. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém pont így aludt 6 hetes korában. Most már 7 hónapos, annyi változott, hogy nem este 10kor rakom le, hanem 8kor, és alszik ugyanúgy 8-9ig. :) Még véletlenül se ébreszd fel. Szép éjszakákat! :)
2009. okt. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hűűűűűű......én is irigykedő vagyok. Nálunk ezek csodaszámba mennek amiket írtok:)16 hós a fiam
2009. okt. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat is! Nem tudom a 2. válaszolót ki és miért pontozta le...

Ne irígykedj, ez még biztosan fog változni nálunk is (bár jobb lenne, ha így maradna!) ! :-)

2009. okt. 19. 18:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!