Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen és mekkora bundazsákot...

Milyen és mekkora bundazsákot vegyek? Dec.12-re vagyok kiírva a kisfiammal.

Figyelt kérdés
Inkább overál? Vagy bundazsák? Abban be tudom kötni a kocsiban? 56-os? Azt nagyon hamar kinövi, nem? A 62-es nem óriási? Ha mégis 62-t veszek, kihúzzuk vele télen? Vagy 68 is kell majd?
2009. okt. 19. 07:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Az 56-os biztos nem lesz jó már tavasszal, mert vedd figyelembe, hogy több rétegben alá is fogsz öltöztetni.

Én ősszel szültem, de nagyon hideg volt, késő tavaszig használtunk bundazsákot.

68-asom volt, eleinte kicsit nagy volt, de nem volt gond, kis csecsemőként még úgysem ficánkolt annyit, hogy kényelmetlen lett volna neki és legalább könnyű volt öltöztetni. Tavasz végén már igencsak szűkös lett a 68-as a sok egyébruha miatt, de végül nem vettem másikat, valahogy kihúztuk ezzel.

2009. okt. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mekkorára becsülik a kisfiad.A lányomra azt mondták, hogy ha végig hordom is 3 kg ha lesz, 11 nappal előbb jött és 2800 gr lett. Most 11 hós, hét és fél kg, és most növi ki a 68-as ruhákat. 50-eseket hordtunk pár hétig, mert az 56-osba elveszett. De a kórházban a szobatársam babája 4250gr-mal született, neki tuti a 68-as a nyerő minimum, hogy a tél végére is jó legyen.
2009. okt. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!A kisfiam dec.9-én született én 68-as bundazsákot vettem.Az elején nagy volt,de végig kihúztuk benne a telet.Jó babázást.
2009. okt. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én babám dec 7-én született, tescos overállt vettem neki, 0-3 hónapig valót, azt hiszem, az 62-nek felel meg. Jó nagy baba, mégis márciusig jó volt rá, utána már nem is kellett. 56 nagyon pici, olyat ne vegyél szerintem.
2009. okt. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2009. okt. 20. 05:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!