Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Szerintetek felfázhatott...

SOS! Szerintetek felfázhatott a kisfiam?

Figyelt kérdés
14 hós, rengeteget pisil (bár inni is sokat iszik). És a reggeli pelus nagyon erős bűzös. Ma is meg tegnap reggel is azt hittem kakis, pedig nem volt az. Vagy lehet valami más?
2009. okt. 18. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha felfázott volna, szerintem fájna neki, és azt jelezné.Lányom pisije is héha bűzös, de elmúlik, másnapra. A dokit érdemes megkérdezni azért.
2009. okt. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát. nem tudom. sok mindentől lehet erős szagú a pisi. mondd! tegnap volt olyan hogy mászkált a hideg padlón? ha igen lehet hogy felfázás! minden esetre ha 1-2 nap múlva nem múlik vidd dokihoz!
2009. okt. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem fogj fel egy adag pisit reggel és vidd el a háziorvosotoknak nekik van egy gyors tesztjük amire rácseppegteti és azonnal megtudja mondani h van gond vagy nincs. Ha a vizelet zavaros, uszkál benne sok apró vékony cérnaszálszerű valami, akkor valószínű h húgyúti fertőzése van.Akkor aptok majd antibiotikumot. Bár az hogy bűzős sok mindentől lehet, nem kell egyből a legrosszabbra gondolni.

Nyugodj meg és ha van valami kérdésed szívesen válaszolok priviben. Mi 2 hetes kora óta húgyúti fertőzéssel küzdünk, sajnos ! De már javuló félben van a kis drágám!

jobbulást a babácskádnak

üdv.17 hós kislány anyukája

2009. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!