Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1eves kisfiam lázas 38.5-38.9...

Orchidea001 kérdése:

1eves kisfiam lázas 38.5-38.9 mitől lehet? Kicsit nyűgös, de nincs más tünet.

Figyelt kérdés

Beszéltem az orvossal azt mondja semmi teendom.

Vmi vírus, pár nap és elmúlik.


2011. nov. 13. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet a foga is.
2011. nov. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Az orvos látta is, vagy csak telefonos segítséget kértél? Lehet, hogy piros a torka vagy más baci lappang benne, én azért mindenképpen megmutatnám reggel az orvosnak. Ez nem hőemelkedés, láz!! Én azért adnék neki lázcsillapítót. Nehogy éjszaka még följebb menjen neki. Mindenképpen figyeld éjszaka!
2011. nov. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Csütörtökön látta, akkor meg nem volt semmi. Azt mondta kijön ha magasabb lesz vagy rosszabbodik.

Természetesen adtam lazcsillapitot és óránként merem a lazat.

2011. nov. 13. 21:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Holnap vidd vissza az orvoshoz,mert lappanghatott benne valami,ami most jött ki rajta.

Jobbulást!

2011. nov. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a három napos láz szokott ilyen lenni, hogy semmi nem látszik rajta, vidám, boldog, semmi külső tünet, csak hőemelkedés/láz! És 3 nap múlva ahogy jött, el is múlik! Én Nurofent szoktam neki adni! Jobbulást!
2011. nov. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
hogy vagytok? voltatok dokinál?
2011. nov. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszonom, mara lement a láz! Tegnap látta a doki, de semmi... Állítólag van ilyen, hogy lazvirus.. Jön és megy!

Mindenesetre érdekes, de örülünk hogy minden ok!;)

2011. nov. 15. 19:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor ez a 3 napos láz lehetett! Legalábbis nálunk úgy hívják! Semmi más tünet, csak láz, vagy hőemelkedés! És 3 nap múlva egy az egyben megszűnik a láz! Csak ne lepőd meg, van, hogy ezt a vírust kiütések követik!
2011. nov. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!